Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Gracze przewidują, że dzisiaj może pojawić się zapowiedź nowej postaci!
News

Gracze przewidują, że dzisiaj może pojawić się zapowiedź nowej postaci!

Gracze obstawiają, że dzisiaj wieczorem może się coś stać!


TO TYLKO TEORIA. NIE MUSI SIĘ SPRAWDZIĆ I NIE ZOSTAŁA POTWIERDZONA!

Dzisiaj na jednym z popularnych kanałów Youtube pojawił się bardzo ciekawy film, wskazujący na to, że dzisiaj wieczorem możemy zobaczyć konkretną, nową zapowiedź 30 bohatera w Overwatch. Przesłanek ku temu jest kilka.

Dzisiaj coś nowego?

Wydawanie nowych postaci w Overwatch to proces niezmienny od premiery gry. Zapowiedzi na tydzień wcześniej i pełne ujawnienie po kilku zwiastunach. Na korzyść dzisiejszej teorii przemawiają poprzednie premiery postaci.

Oraz idealny okres w Overwatch League. Według kanału Blame The Controller, to właśnie dzisiaj powinna się pojawić pierwsza wskazówka, lub zapowiedź.

 • Dzisiaj pierwsza zapowiedź
 • W sobotę druga
 • W poniedziałek trzecia
 • Pełne ujawnienie postaci w środę

Oczywiście to tylko teoria. Na tyle popularna, że chyba warto ją przedstawić.

Więcej szczegółów odnośnie ewentualnych postaci znajdziecie w oryginalnym materiale:

6 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Eemm… Nie jestem dobra w angielskim, ale jak napisaliście że w niedzielę będzie 2 zapowiedź bohatera to „Teaser 2” jest pod sobotą.

  No chyba że to ja jestem tą tępą osobą od początku mojego życia ._.

  • Masz racje, dodatkowo 3 zapowiedź wg. tego będzie w poniedziałek, a nie wtorek.
   Ale trochę się nie dziwię, że się pomylili. W końcu wiele osób jest przyzwyczajona, że kolumny w kalendarzu zaczynają się od poniedziałku, a nie od niedzieli tak jak jest tu. Każdy mógł tego nie zauważyć.

   • Wyjaśnienie jest banalne. Obrazek wrzucony był po napisaniu, a niedziela/wtorek nie był obliczany na podstawie filmu, a z szablonu wydawania zapowiedzi. Oczywiście nasz błąd i ze spuszczoną głową został poprawiony ;(

 • Nie, bo musiałby wyjść w tym miesiącu, a Blizz wypuszcza jedną rzecz na miesiąc, coby mieć wymówkę ze się trzymają stałego cykulu wydawniczego.

  • To nie jest Gamescon czy Blizzcon, dlatego #30 postać powinna dostać zwiastuny pod koniec tego lutego i wejść na PST na początek marca. Tak wskazują poprzednie 8 postaci i nie gwarantuję, że Blizzard nie zmieni swojego harmonogramu.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ