Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Halloween Horror – wydarzenie sezonowe Overwatch
News

Halloween Horror – wydarzenie sezonowe Overwatch

Halloweenowy Horror właśnie się rozpoczął!

Drugie wydarzenie sezonowe właśnie wystartowało! Przez następne trzy tygodnie będziemy świętować w atmosferze Halloween. Możecie zdobyć specjalne sezonowe skrzynki z łupami, zebrać ponad 100 nowych przedmiotów ozdobnych, a także zagrać na nowej rozróbie tygodnia!

Nowa zawartość!

 • Wszyscy bohaterowie posiadają nowe zwycięskie pozy podpisane RIP

Nowe skrzynki z łupami

Od dziś do ostatniego dnia tego wydarzenia wszystkie zdobyte lub kupione skrzynki z łupami będą miały nowy wygląd, jednak opakowanie to nie jedyna zmiana!

W środku gracze będą mogli znaleźć wiele nowych przedmiotów ozdobnych upamiętniających Halloweenowy Horror w Overwatch, między innymi nawiązujące do ich tematyki graffiti, emotki, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, portrety graczy i naprawdę niezwykłe skórki. Choć przedmiotów tych nie będzie można kupić za kredyty, w każdej sezonowej skrzynce z łupami na pewno znajdzie się przynajmniej jeden przedmiot z kolekcji halloween.

Odblokowane przedmioty z halloween na stałe trafią do kolekcji graczy, ale będzie można je zdobyć tylko do 1 listopada, czyli do dnia zakończenia tego wydarzenia. Jeśli więc macie oko na jakiś szczególny przedmiot ozdobny, nie traćcie czasu!

Nowa rozróba tygodnia

Nowa rozróba tygodnia jest już dostępna. Przenosimy się na mapę Eichenwald w nieco bardziej przerażającej odsłonie.

Dr. Jamison Junkenstein pragnie rewanżu. Czterech wędrowców musi go powstrzymać.

 • Bohaterowie: Ana, Hanzo, McCree, Żołnierz: 76
 • Tylko 1 bohater na drużynę
 • Brak możliwości zmiany bohatera
 • Broń drzwi zamku przed zniszczeniem

[blizzardquote]Kiedy cienie się kładą, a noc ścina chłodem… 

Gdy wiedźm kotły bulgoczą tuż przed słońca wschodem…
Kiedy duchy i ghule oraz monstra grasują…
Jedną rzecz to oznacza: Halloween nam zwiastują!

Strach przed przyszłością obleciał wszystkich bohaterów, dlatego przez następne trzy tygodnie będziemy świętować ten najstraszniejszy czas w roku w stylu typowym dla Overwatch – podczas zupełnie nowego wydarzenia sezonowego! Przemierzajcie nawiedzone ulice Hollywood, poszerzajcie swoje kolekcje o halloweenowe łupy i poznajcie mrożącą krew w żyłach opowieść w pierwszej w historii bójce kooperacyjnej. Oto Zemsta dr. Złomensteina!

Nastał czas Halloweenowej Grozy w Overwatch!

CUKIEREK ALBO PSIKUS

Począwszy od 11 października wszystkie skrzynki z łupami zostaną zastąpione wypełnionymi po brzegi dyniowymi lampionami, w których znaleźć można ponad 100 nowych, kosmetycznych cudeniek! Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, każda skrzynka z łupami zakupiona lub zdobyta od teraz aż do końca tego wydarzenia będzie zawierać przynajmniej jeden element z naszej kolekcji Halloween 2016. Znajdziecie wśród nich portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, skórki i wiele innych!
Zawartość każdej halloweenowej skrzynki z łupami jest losowa, ale przez cały czas trwania wydarzenia można dzięki kredytom odblokowywać kolejne upiorne modyfikacje dla bohaterów.

HalloweenTerror2016-Items-Animated_OW_Embedded_JP_600x600.gif

Po odblokowaniu halloweenowego elementu pozostaje on w kolekcji na zawsze, co oznacza, że można wyglądać przerażająco przez cały rok! Musicie jednak pamiętać, że cała kolekcja zniknie ze sklepiku zaraz po zakończeniu wydarzenia, 1 listopada, dlatego odpalcie swoją ulubioną maszynę do grania i bierzcie się do roboty zanim będzie za późno!

PODWÓJNY TRUD, PODWÓJNY KŁOPOT

Podczas tegorocznej Halloweenowej Grozy w Overwatch można wziąć udział w pierwszej w historii, kooperacyjnej bójce PvE: Zemsta  dr. Złomensteina. Wraz z trzema innymi graczami stawcie czoła całej menażerii upiornych przeciwników, wliczając w to samego dr. Złomensteina, jego potwora, Dyniarza, tajemniczą czarownicę oraz istną armię złomników.

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/OJ2HO492VPU91476180478411.gif

Ta przerażająca historia opowiada o losach dr. Jamisona Złomensteina, wynalazcy i naukowca, który niegdyś służył Lordowi Adlersbrunn, tak jak przedstawiono to w nowym komiksie o dr. Złomensteinie. Marzeniem Złomensteina było stworzenie sztucznego życia, jednak Lord Adlersbrunn wyśmiał naukowca i jego badania, po czym zwolnił go ze służby, nazywając głupcem. Urażony tym Złomenstein poprzysiągł udowodnić lordowi swoje racje. Kiedy na jego progu stanął niespodziewany gość, oferując mu klucz do udoskonalenia jego dzieła, narodził się Potwór Złomensteina.

Teraz Złomenstein planuje zemścić się na Lordzie Adlersbrunn i tylko czterech bohaterów może go powstrzymać…

HalloweenTerror2016-4Heroes-Animated_OW_Embedded_JP_600x338.gif

Gracze będą mogli wybrać jedną z postaci: alchemiczkę (Ana), łucznika (Hanzo), rewolwerowca (McCree) lub żołnierza (Żołnierz-76), by następnie stanąć w obronie zamku Adlersbrunna przed najazdem Dr. Złomensteina. Bohaterowie będą musieli współpracować, by wypracować strategię na powstrzymanie nie tylko jego makabrycznej świty, ale również kolejnych fal nacierających złomników.

JAKIŚ POTWÓR TU NADCHODZI…

Strasznie będzie również w naszych mediach społecznościowych, więc nie zapomnijcie zajrzeć na nasze strony na Facebooku, Twitterze i Instagramie, gdzie znajdziecie całe mnóstwo halloweenowych ciekawostek. Warto również śledzić stronę www.playoverwatch.com, gdzie będą się pojawiać informacje na temat aktualizacji oraz przyszłych wydarzeń sezonowych!

HalloweenTerror2016-LootBox-Animated_OW_Embedded_JP_600x600.gif

Halloweenowa Groza w Overwatch jest już dostępna na komputerach PC oraz na PlayStation 4 i Xbox One, dlatego chwytajcie największą możliwą paczkę z łakociami, włączcie mrożącą krew w żyłach muzykę i przygotujcie się na starcie z metalowymi sługami Złomensteina.

Potwór już czeka.

[/blizzardquote]

8 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Skopiowaliście tekst z eventu Rio :D Odblokowane przedmioty z halloween na stałe trafią do kolekcji graczy, ale będzie można je zdobyć tylko do 22 sierpnia, czyli do dnia zakończenia tego wydarzenia, a tak na marginesie to u nas będzie ten event od 20? bo patch można już pobrać ale po uruchomieniu gry nie ma jeszcze eventu

 • No wszystko pięknie fajnie, tylko gdzie jest ta aktualizacja do pobrania? skoro mój battlenet twierdzi, że moja wersja 1.3.xxx jest aktualna i nie ma zamiaru nic pobierać ? Czy to jakoś etapami jest przydzielane do pobrania ??
  Mercy :DD

 • Gra była niezbalansowana ,ale teraz ,gdy znerfili jedyne posatcie jakimi gram……SZKODA SŁÓW ,co już zaczełem wracać i się przyzwyczajać ,to znów się zaczęło.

 • Na Playstation 4 jesli kupie normalne skrzynki to one automatycznie zmieniają sie na Halloweenowe czy bd specjalne skrzynki do kupienia ponieważ w sklepie Play na razie nie ma innych

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ