Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Halloween wystartowało! Nowe skórki, Zemsta Dr. Złomensteina!
News

Halloween wystartowało! Nowe skórki, Zemsta Dr. Złomensteina!

Oficjalnie rozpoczynamy Halloween 2018!


Przez następne trzy tygodnie będziemy świętować najstraszniejszy czas w roku podczas wyjątkowego wydarzenia sezonowego. W trakcie Halloweenowej Grozy możesz powiększyć swoją kolekcję elementów tematycznych i przeżyć mrożącą krew w żyłach opowieść w kooperacyjnej rozróbie PvE: Zemsta dr. Złomensteina.

Nowe skórki na Halloween 2018

Emotki

Prezentacje zagrania

Powracające skórki

Tryb Zemsta Dr. Złomensteina

W tym roku w wydarzeniu Zemsta dr. Złomensteina wezmą udział dwie nowe bohaterki: Brigitte i Smuga. Dodatkowo, poza stale rosnącą kolekcją Halloweenowej Grozy z poprzednich lat, do odblokowania będą nowe elementy sezonowe – w tym sześć legendarnych skórek takich jak Banshee dla Moiry, Strach na wróble dla Burzyciela czy Zaklęty pancerz dla Fary. Możesz również otrzymać dodatkowo 10 straszliwych halloweenowych skrzynek z łupami za każdy zakup zestawu 50 takich skrzynek – ale tylko do 31 października.

ZEMSTA DR. ZŁOMENSTEINA

Stwórz drużynę z trzema innymi graczami i zmierz się z zastępami przerażających wrogów, w tym z samym doktorem Złomensteinem i jego monstrum oraz tajemniczą Zaklinaczką, Żniwiarzem i Wiedźmą z Dziczy. Możesz teraz zagrać jako Brigitte i Smuga – ten dynamiczny duet chętnie da popalić straszliwym przeciwnikom!

WIECZNA ZEMSTA

Przygotuj się na prawdziwe wyzwanie: Wieczną zemstę dr. Złomensteina. Jak długo zdołasz przetrwać przeciwko kolejnym falom wrogów i bossów atakujących wrota zamku? Ci, którzy stawią opór najdłużej, zasłużą na miejsce na naszej tablicy wyników.

Zmienione Château Guillard

Zgodnie z tradycją, Blizzard zmienił jedną z dostępnych wcześniej map.

Jak oceniacie event?