Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Multimedia » Historie Overwatch – Ciemna Strona Łaski
Bohaterowie Film Multimedia

Historie Overwatch – Ciemna Strona Łaski

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was materiał poświęcony Angeli Ziegler i jednej z wersji wydarzeń, która mogła doprowadzić do rozpadu Overwatch. Sam materiał jest teorią i powinien być traktowany z przymrużeniem oka, ponieważ jest on stworzony na podstawie informacji, które znamy nie jest to jednak w 100% kanon Overwatch. Być może zauważyliście jakieś nieścisłości lub macie własną wersję wydarzeń. Dajcie znać co myślicie o tej teorii, czy się z nią zgadzacie, czy też nie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

  • dziwne ze filmik trafił tu w pozostałe, a nie do „newsow graczy” , ani oficjalnych.

    Co do samego filmu, cóż miałem nadzieje ze dowiem sie czegoś nowego ;P ale rozumiem ze niekoniecznie był skierowany do mnie.
    Sama teoria jest dla mnie za szczegółowa jak na informacje ktore posiadamy, jest to tak jakby scenariusz który mógł się rozegrać, jeden z wielu i nic tak naprawdę nie sprawia ze jest bardziej prawdopodobny od innych.
    Tak czy siak fajnie ze tworzysz :)
    Mysle ze temat Mercy już wystarczająco wyczerpaliśmy, czas na pozostałych.

  • Mercy ogólnie wydaje mi się trochę dziwną postacią. Wiadomo, ma nakreśloną historię przez Blizzard, która jest oficjalna. Ja bym jednak z teorię poszedł o krok dalej i powiedział, że jest „wcieleniem Boga”(?) lub coś w tym stylu. Ma emotkę „brak pulsu” która może nie jest tylko emotką a faktycznie ona tego pulsu nie ma, do tego skórka Walkiria i sam jej kombinezon, który nosi tą samą nazwę wydają się ciekawym nawiązaniem. Jak wiadomo według Nordów były to (Walkirie, oczywiście) boginie, które zabierały poległych w walce do niebios. Słyszałem gdzieś o takim rozwinięciu sprawy i mimo, że jest niepełna to wydaje się naprawde ciekawa :D

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ