Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » Historie Overwatch – Gruby i Chudszy
Bohaterowie Film

Historie Overwatch – Gruby i Chudszy

W ramach chwilowej odskoczni od gonitwy za informacjami o Sombrze prezentujemy wam historie zarówno Złomiarza jak i Wieprza. Trochę ciekawych informacji i trochę spekulacji, które powinny zaspokoić zainteresowanych.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

    • Nad każdym z artykułów są oznaczenia. Gdy jest to news ma żółty napis news, a gdy jest to materiał tego typu ma inne oznaczenie nad tytułem W ten sposób unikniesz pomyłki i nie wpadniesz w następny artykuł, który nie byłby tym co Cię interesuje :)

        • Wiem, że o to. Problem jest taki, że nie ma na razie wyznaczonej oddzielnej sekcji na takie materiały, bo nie ma ich dostatecznie dużo by poświęcać im oddzielny dział. Po to właśnie są te oznaczenia :)

  • Aj, uwielbiam tę parkę :D Na początku sporo grałam Wieprzkiem, teraz grywam więcej Złomkiem i zdobył moje serce :D Totalny świr z genialnym poczuciem humoru i niezłym arsenałem broni ;-) A tak nowa skórka dla niego – wooooow :-))) Bardzo przyjemny film, miło się słuchało, a i dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam. PS. nieźle grasz Wieprzkiem, aż miło patrzeć :D

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ