Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Idealny sposób na skontrowanie Pola Nieśmiertelności jako Mei!
News

Idealny sposób na skontrowanie Pola Nieśmiertelności jako Mei!

Jeden z graczy odkrył bardzo przydatny sposób, na kontrę jednej z umiejętności Baptiste.


Pole Nieśmiertelności jest obecnie jedną z najmocniejszych umiejętności w całej grze.

  • POLE NIEŚMIERTELNOŚCI
    • Baptiste uruchamia urządzenie tworzące pole, które utrzymuje sojuszników przy życiu. Generator pola można zniszczyć

I o ile generator można zniszczyć, o tyle w pojedynkę zajmuje to trochę czasu. Gracze znaleźli jednak pewien sposób, który anuluje efekty nakładane przez pole. Trzeba jednak do tego wybrać postać „szatana”, czyli Mei.

Cały trick polega na prawidłowym użyciu jej ściany.

Okazuje się, że ściana kompletnie anuluje Pole Nieśmiertelności. Przeciwników zupełnie normalnie można zlikwidować.

Na pewno warto o tym pamiętać. Szczególnie teraz, gdy Baptiste widzimy co chwilę.

Jak Wam się gra nową postacią? Już się przyzwyczailiście do niej?

9 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Szczerze, to ta ummiejętność nie jest aż taka mocna. Oczywiste jest, że bardzo często może uratować dużą część drużyny, ale gracze nauczą się w końcu jak ją szybko zniszczyć, albo rozpoznawać, kiedy Baptiste chce użyć tego pola i szybko zareagować. Poza tym, po wyjściu tego bohatera ludzie tak bardzo ekscytowali się i oburzali np. tym, że może ono uratować cały team przed ultem D.vy. Prawda jest taka, że niektóre rzeczy, przed którymi chroni to pole mogłyby też zostać pochłonięte przez bariere, która na przykład niweluje wszystkie obrażenia z ulta D.vy, a pole nieśmiertelności zostaje zniszczone i pozostawia nas z 40 hp.

  • Brawo… Kiedy się o tym dowiedzieliście? Ja jak gram Mei, bo to mój main to zawsze stawiam ścianę lodu w: Pole nieśmiertelności, ult’a orisy

  • Trochę ciężko może być, aby szybko odciąć przeciwników w taki sposób, ale fajna sprawa. Często Baptiste rzuca swoje pole nieśmiertelności za tarczą i ciężko jest je zniszczyć.

  • Ścianą Mei można też blokować m.in ulty Zenyatty, Lucia, Reinhardta (zdolności, które potrzebują mieć cel na widoku. i wszystkie (pewnie to pole też) obiekty stawiane przez graczy stawiając w nich ścianę, tzn. ulta Orisy, wieżyczki Torbjorna i Symmetry, nie wiem jak z teleportem.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ