Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Jak dobrać najlepszą czułość w Overwatch
News Poradnik

Jak dobrać najlepszą czułość w Overwatch

Overwatch esport

Mimo tego, iż Overwatch funkcjonuje już jakiś czas w świecie gier, nadal brakuje w internecie treści tworzonych stricte pod E-sportową część społeczności. Dzisiaj zmienimy trochę ten stan rzeczy, prezentując kalkulator, dzięki któremu będziecie mogli obliczyć najlepszą dla siebie czułość myszki.

Za pomocą poniższego kalkulatora, będziecie mogli dobrać dla siebie idealną czułość myszki, którą powinno być Wam najwygodniej grać. Całość bazuje na doświadczeniach przeprowadzanych przez użytkownika o nicku „SirDodgy”.

Pierwszą wartością, którą musimy wpisać, jest ilość DPI. Najczęściej zapaleni gracze wiedzą jaki zakres i na jakim DPI obecnie siedzą. Jeżeli nie jesteś pewien, to proponuję odszukać swój model myszki w wyszukiwarce Google i zwyczajnie sprawdzić.

Z reguły gracze mają już jakąś swoją ustaloną czułość, znaną np. z Counter Strike’a, czy Battlefielda. Dokładnie tę wartość należy podać w drugim oknie. Jeżeli znasz ilość cm, której Twoja myszka potrzebuje do wykonania obrotu o 360 stopni, wówczas można pominąć ten krok.

Ostatnim zadaniem jest skopiowanie CM/360, które wyświetli się nam po prawej stronie, a następnie wartość tą należy wkleić w polu Twoje CM/360, wtedy powinniśmy ujrzeć zalecaną czułość, którą należy ustawić w Overwatch.

3 komentarze

Dodaj komentarz

  • Wszystko fajnie tylko skąd mam wziąć wartość cm/360 (do drugiego okienka) jeśli nie grałem wcześniej w fps?

  • Zajebiste! Naprawdę nie mogłem znaleźć fajnego DPI i ta stronka mi pomogła i gra się genialnie ;) 11/10

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ