Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Już dzisiaj startuje darmowy weekend Overwatch!
News

Już dzisiaj startuje darmowy weekend Overwatch!

Tradycyjnie już przypominamy o darmowym weekendzie Overwatch.


Ciężko powiedzieć, żebym się nie spodziewał tego darmowego weekendu. Miesiąc temu wysnuliśmy teorię, która właśnie się potwierdziła. Już teraz możemy napisać, że kolejny darmowy weekend w maju 2018.

W każdym razie, dzisiaj rusza kolejny darmowy weekend z Overwatch. Ciężko byłoby wybrać lepszy moment na rozpoczęcie swojej przygody z tą grą. Na serwerach pojawiła się nowa postać – Moira. Jest to support, o którego prosiła cała społeczność od kilku dobrych miesięcy. Niedługo wyjdzie nowa mapa i pojawią się zupełnie nowe skórki.

Okres darmowego dostępu we wszystkich regionach gry potrwa od 17 listopada, od godz. 20:00 czasu polskiego, do 21 listopada, do godz. 8:59 czasu polskiego na wszystkich platformach.

Ale klasycznie, weekend za free zostanie pewnie przedłużony o kilka godzin, może nawet o dzień. Blizzard lubi serwować takie niespodzianki.

Miłej zabawy wszystkim!

17 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Fajnie. Lubię jak się czasem spotka takich zupełnie nowych graczy przy takim darmowym dostępie jak się błąkają jak sierotki, jak dziękują za leczenie albo biorą Dva i strzelają nią z kilometra z myślą, że tak kogoś zabiją, albo, że Żniwiarz może zniknąć…
  Zwykle biorą Genjiego i Dva albo Łaskę i cały zespół ginie wtedy…. Można sobie początki swojego grania przypomnieć. :)

  • Ja stworzyłem moją ulubioną grę H&S Mercy vs. Rein i weszła dziewczyna z nickiem „Smuga”, więc napisałem do niej po polsku no i sobie gadaliśmy (to było w ostatni darmowy weekend). Fajnie było, lubię poznawać nowych ludzi w grze :)

 • Nie wiem czy tylko ja mam ten błąd, ale dwa razy z rzędu wyrzuciło mnie z rankeda do którego nie mogłam wrócić.
  Nie wiem w czym leży problem, ale tylko ostrzegam.

 • Zamierzam się pobawić troszke:) Grałem jakiś rok temu przy bezpłatnym weekendzie i w sumie fajnie. Śmieszna gierka, taka na weekend.
  Jest sens kupować po ok 1.5 roku po premierze? BF1 wciąż mnie wciąga, ale zastanawiam się nad nową gra multiplayer. Czy są tam normalne serwery, gdzie po prostu sobie wybieram na co chce wejść, czy tylko jakiś matchmaking?
  Występuje tu jakiś ranking jak w tym idiotycznym CSie, czy można po prostu grać dla zabawy?

  • Jest podział na trzy serwery, Europa Ameryki i Azja. Jest tryb rankingowy, w którym się zdobywa punkty itd. Jest też szybką gra, gdzie nie liczą się żadne punkty ano ranking, jest po prostu dla zabawy. W salonie gier, jest kilka fajnych trybów, takich jak deathmatch, bez limitów, tajemniczy bohaterowie lub bez grawitacji. Jeden tryb jest zmieniany codziennie. Jeśli Ci się nie podobają tryby z salonu, to możesz pogrzebać we własnych ustawieniach bohaterów, i możesz dać im więcej życia, trochę mniej prędkości i wiele innych rzeczy! W skrzynkach możesz odblokować skórki, kwestie, emotki, spreje I wiele rzeczy kosmetycznych. Podsumowując – pogrąża conajmniej rok zanim się znudzisz ;)

    • W trybie rankingowym są wszystkie te same tryby i mały co w szybkiej grze, tylko są podzielone na dwie, lub więcej rund (zależy jaki jest wynik, jeśli jest wyrównany po drugiej rundzie, wtedy może być do czterech. Po czterech jest remis). Jeśli grasz na mapie Obrona/Atak, to po pierwszej rundzie następuje zmiana stron. Jeśli grasz w przejmowanie punktu, to po każdej rundzie zmienia się cześć mapy (każda mapa typu przejmowanie punktu ma tezy wersję, które się zmieniają w każdej rundzie. Ogólnie, tryby jakie nie są w rankedach to deathmatche i eliminacje. Mam nadzieję że to było przejrzyste dla ciebie. Jakby Ci, to się pytaj :)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ