Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowy bohater powinien się pojawić za 3 tygodnie, będzie coraz więcej wskazówek!
News

Nowy bohater powinien się pojawić za 3 tygodnie, będzie coraz więcej wskazówek!

Bazując na poprzednich miesiącach, możemy z dużą pewnością założyć, że nowa postać powinna pojawić się jakoś za 3 tygodnie.


Blizzard jest dość konsekwentny, jeżeli chodzi o czas wydawania postaci. Dzisiejsza akcja z wózkiem inwalidzkim pokazała, że ludzie czekają już na nową postać, więc mamy dobre wiadomości. To już naprawdę niedługo.

Ostatnio sporo się dzieje

Ostatnio mamy masę rzeczy w Overwatch. W styczniu nowe przedmioty, teraz wystartował event, niedługo ma się pojawić nowa postać. Ewidentnie to wszystko nabrało tempa i zaczęło się w fajny sposób zazębiać, nie ma nudy. Skąd jednak wiadomo, że do wyjścia nowej postaci pozostały 3 tygodnie? Wystarczy spojrzeć na poprzednie postacie.

  • Ogłoszenie Any – 12 lipca 2016 – Wydanie 19 lipca 2016
  • Ogłoszenie Sombry – 3 listopad 2016 – Wydanie 15 listopad 2016
  • Ogłoszenie Orisy – 2 marca 2017 – Wydanie 21 marca 2017
  • Ogłoszenie Doomfista – 6 lipca 2017 – Wydanie 27 lipca 2017
  • Ogłoszenie Moiry – 3 listopada 2017 – Wydanie 16 listopada 2017
  • Planowane ogłoszenie 27 postaci – 2 do 9 marca 2018 – Wydanie 20 do 27 marca 2018

Pomiędzy ogłoszeniem, a wydaniem mieliśmy zazwyczaj tydzień lub dwa. Na pewno powinno się coś pojawić w marcu, co do tego nie ma wątpliwości.

Blizzard coś kombinuje ostatnio z datami

Trzeba mieć jednak na uwadze, że Blizzard ostatnio coś miesza w tych wszystkich datach. Studio odeszło od wydawania wszystkiego we wtorek i wprowadziło także czwartek. Również data darmowego weekendu zaskoczyła wszystkich, bo zazwyczaj mieliśmy takie wydarzenie już po wydaniu nowej postaci. Chociaż jasne, to bardzo mądry ruch, by właśnie teraz udostępnić ludziom Overwatch za darmo. W końcu mamy trwające wydarzenie sezonowe, a za chwilę startuje 2 etap Overwatch League.

Czekacie już na nową postać?

1 Komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ