Dołącz do naszej grupy!
Wydarzenie Odwet!
Strona główna » Newsy » News » Przeciwko tym bohaterom gra się najgorzej!
News

Przeciwko tym bohaterom gra się najgorzej!

Wyniki dość ciekawej ankiety, która pokazuje bohaterów, przeciwko którym walczy się najtrudniej.


W ankiecie z reddita wzięło udział kilka tysięcy osób, więc uważam ją za dość miarodajną. Nie ma co przedłużać, lecimy!

Torbjorn

Jako pierwszy na liście wylądował Torbjorn. Gra przeciwko niemu bywa naprawdę uciążliwa, szczególnie gdy w pobliżu nie mamy żadnego healera ani tarczy. Niekiedy naprawdę ciężko jest przejść przez kluczowe miejsca na mapie. Zdecydowanie postać zasługująca na znalezienie się w tym zestawieniu.

Złomiarz

Złomka widać coraz więcej w grach i to jednocześnie dobra i słaba wiadomość. Osobiście uwielbiałem sobie spamować granatami stojąc gdzieś z tyłu i patrząc na wkurzających się przeciwników. Czego chcieć więcej? Może tylko miny, którą możecie rzucić komuś prosto w twarz a potem zatańczyć nad jego cielskiem :)

Mei

Mei niejednokrotnie opisywana jest jako istny szatan. Pojedynki 1v1 przeciwko niej są naprawdę ciężkim kawałkiem chleba… tfu, lodu. Już Wam się wydaje, że ją zabijecie a tu pyk, sopel. Jej umiejętność specjalna bardzo dobrze zgrywa się z innymi ultami tworząc kosmiczne combo.

Symmetra

Symmetra niby taka spoko, ale znalazła się tutaj nie bez przyczyny. Ile razy Wam się zdarzyło zginąć od jej wieżyczek i szukać przez kilka minut teleporta/generatora tarczy tylko po to, by zabiła Was swoim kilometrowym promieniem? Bardzo silna, ale sytuacyjna postać.

Zgadzacie się z tym zestawieniem? Kogo byście tu dodali?

Tagi

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...