Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Rok Szczura 2020 wystartował!
News

Rok Szczura 2020 wystartował!

W Overwatch rozpoczął się nowy event o nazwie Księżycowy Nowy Rok. Tym razem gracze świętują Rok Szczura.


Wydarzenia w Overwatch trwają trzy tygodnie. Tak samo będzie i tym razem. Event potrwa w sumie do 5 lutego.

Ponownie gracze będą mogli odblokować kilka skórek za pomocą wyzwań. To znany mechanizm, który Blizzard stosuje już od kilku wydarzeń sezonowych.

Skórki za wyzwania

Wygrywaj w Szybkiej grze, Rywalizacji lub Salonie gier, aby odblokować graffiti, portrety gracza i świąteczne skórki jak Mnich dla Pięści Zagłady, Starożytny brąz dla Winstona i Wycinanka dla Burzyciela. Co tydzień czekają na ciebie nowe nagrody!

Pozostałe przedmioty kosmetyczne

Tryby gry

Do Overwatch razem z nowym eventem wchodzi Błyskawiczne Przejmowanie flagi.

Stawka w Zdobywaniu flagi wzrosła. Flagi obu drużyn znajdują się teraz bliżej siebie i trzeba przejąć je sześć razy zamiast trzech, aby wygrać mecz. Nacieraj na wroga, aby jak najwięcej razy przejąć jego flagę i niech szczęście sprzyja twojej drużynie!

Powraca też zwykłe Przejmowanie flag.

W Zdobywaniu flagi zadaniem każdej drużyny jest przejąć flagę przeciwników i zanieść ją do swojej bazy, jednocześnie przeszkadzając rywalom w osiągnięciu tego samego. Gracze mogą też spróbować sił w trybie Rywalizacji w Zdobywanie flagi, który obejmuje mecze klasyfikacyjne, rankingi i punkty rywalizacji!

Wydarzenie coś niezbyt obfite w nowości, to oferuje całkiem dobrą zabawę. Skórki co prawda zebrały średnie opinie, natomiast możliwość darmowego odblokowania kilku skinów na pewno skusi niejedną osobę do pobrania aktualizacji.

3 komentarze

Dodaj komentarz

  • Już od dawna nie mająkreatywnych pomysłów a skiny wyglądają tragicznie. Przemalowany, poskładany z innych skór Winston, paskudna Moira. masakra. Pewnie wywalili kreatywnych artystów od Blizzarda i ostawili lamusów z Activision, którzy nie tylko zjebali gameplay w OW swoim lamerskim kodem i zmianami to jeszcze psują design postaci, a graczy jak ubywało tak ubywa z dnia na dzień. Zostali sami ruscy i francuskie dzieci do lat 10.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ