Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Wyciekło logo Overwatch 2 w dwóch miejscach. Reklama Coca Coli w Japoni
News

Wyciekło logo Overwatch 2 w dwóch miejscach. Reklama Coca Coli w Japoni

Overwatch 2 staje się coraz realniejesz, wczoraj zobaczyliśmy prawdopodobnie logo drugiej części Overwatch.


Overwatch 2 jest na razie niepotwierdzoną plotką, natomiast gracze dostają kolejny sygnał, że coś może być na rzeczy. Wczoraj w dwóch miejscach zobaczyliśmy logo OW 2.

Jedno źródło nie jest do końca znane, grafika z logiem po prostu pojawiła się w internecie. Drugie miało być elementem reklamy Coca Coli, który wyciekł.

Logo Overwatch 2

Obie grafiki przedstawiają to samo logo. Najpierw reklama Coca Coli.

Choć niepotwierdzone, to wygląda naprawdę mocno realnie. Tym bardziej, że logo pojawiło się w jeszcze jednym miejscu.

Czy jest to prawdziwe? Naprawdę trudno powiedzieć. Obecnie jest więcej pytań, niż odpowiedzi. Możliwe, że ktoś z dużymi umiejętnościami graficznymi po prostu spreparował logo. Istnieje też szansa, że naprawdę mamy do czynienia z przeciekiem logotypu nowej gry Blizzarda.

Co jednak ważne, na drugiej grafice mamy Smugę – czyli postacie z jedynki zobaczymy również w dwójce?

17 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jak najbardziej fakt OW 2 staje się realniejszy, ale to dalej nic pewnego, nie dowiemy się aż oficjalnie coś nie wyjdzie, bo póki co to tylko przecieki i dalej niezbyt pewne

 • To raczej fake, wystarczy spojrzeć na nierówne krawędzie tego loga. Blizzard na 100% nie wypuściłby loga z takimi niedoróbkami.
  Co nie zmienia faktu, że sam projekt wygląda świetnie i mogłoby tak wyglądać logo OW2 :)

  • Może ciągle nie są pewni co do tego plakatu, możliwe że logo Overwatch 2 nie jest jeszcze jago finałową wersją, wiesz artysta daje ten plakat do papy Jeffa aby zobaczyć czy mu się podoba i przypadkowo jakoś to wyciekło

 • Coraz więcej rzeczy z leaków się potwierdza. Wrócą stare postacie, dwójka będzie osobną grą z całkowicie nowymi trybami pvp i pve, stara gra nadal będzie rozwijana w takim samym trybie co do tej pory. Niestety wydaje mi się że Blizzard popełnia błąd, nie robiąc z tego dodatku czy rozszerzenia do pierwszej części. Przez to oryginał umrze dość szybko, co będzie spowodowane migracją graczy do nowej gry. Nawet jeśli przecieki się potwierdzą i tryby gry nie będą się powtarzać tak by obie mogły koegzystować obok siebie, odpływ graczy będzie zauważalny. Ostatecznie overwatch zostanie przekształcony w grę głównie dla esportowców, a casuale ruszą do dwójki.

  • Blizzard nie zrobi błędu. Gry zarabiają najwięcej na premierę. Jeżeli przez pół roku sprzedadzą 15 milionów sztuk(może i więcej bo hajp byłby niesamowity) po pełnej cenie 60 dolców to zarobią więcej od dodawania tych samych eventów z nowymi skórkami do jedynki. Oczywistym jest odpływ graczy. Jak wychodzi nowa Fifa czy Call of Duty to jaki zapaleniec gra jeszcze w poprzedniczke? I przypadkiem zawsze te gry królują w rankingach sprzedaży. Twórcy jakoś się o odpływ graczy nie martwią… To już ponad 3 lata od premiery. Żaden błąd tylko biznes.

   Ps. Nie rozumiem ostatniego zdania o casualach. Że jedynka to dla hardcorów? Pozwól że tego nie skomentuje:)

   • Chodzi mi o to że Blizz bardzo dużo wydał w rozwój Overwatch jako gry esportowej. Nie rozumiem teraz wydawania kontynuacji, w momencie gdy OWL przechodzi rozkwit. Raczej progracze nie zmienią tytułu w tak nagły sposób. A skoro większość graczy przejdzie do dwójki to publika OWL się zmniejszy. Dla mnie to niezbyt dobra decyzja biznesowa, skoro za sporą część wpływów OWL odpowiadają wyniki oglądalności.

  • Szczerze? Sądzę że ostatecznie ow było dla wielu rozczarowaniem więc te 15 milionów to liczba z czapy, stawiam na max 12 w ciągu roku.

 • Jeśli gra rzeczywiście istnieje i będzie w niej singiel, bądź jakieś dobre tryby to może wrócę do tego uniwersum na dłużej, ale jeśli będzie to to samo co jedynka tylko z nowymi mapami, postaciami i toną płatnych kosmetyków to podziękuję

 • Taaaak, i mieliby wypuścić Overwatcha na Nintendo tylko po to, by za chwilę dać drugą część. Brawo. Ten przeciek jest 100% legit. Prawdopodobne logo… Prędzej to będzie wielkie dlc. Ten styl grafiki wygląda jak z jakiegoś fanowskiej animacji.

  • Diablo 3 na swicha też wydali niedawno i jakoś nikt nie mówi że nie zapowiedzią diablo 4. Ale tak o ile projekt loga jest ok to reszta słaba.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ