Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Kiedy zobaczymy Baptiste na normalnych serwerach?
News

Kiedy zobaczymy Baptiste na normalnych serwerach?

Baptiste znajduje się obecnie na serwerach testowych, kiedy wyjdzie na normalne?


Baptiste przechodzi gruntowne testy na PST, które mają nie tylko wyeliminować wszystkie błędy i problemy z postacią, ale też wskazać twórcom kierunek balansu, jaki należy obrać przed wprowadzeniem nowego bohatera na normalne serwery. Ten proces zazwyczaj trwa 3 tygodnie.

Baptiste za tydzień

Postać poznaliśmy 25 lutego, trzy tygodnie później wypada 19 marca i to właśnie ten dzień jest prawdopodobną datą wydania Baptiste na zwykłe serwery. Pamiętajmy jednak, że Blizzard lubi zmieniać dni aktualizacji pomiędzy wtorkiem, a czwartkiem.

Potem jeszcze tydzień czekania, by bohater znalazł się na rankedach i będziemy mieli już pełne jego przyjęcie w świecie Overwatch.

My natomiast zastanawiamy się, czy dalej na niego czekacie? Jak Wam się podoba wizja tej postaci na rankedach? Wiele osób uważa, że niektóre mechaniki Baptiste są trochę za mocne, inni doskonale się odnajdują z nim w drużynie.

Chętnie poznamy Waszą opinię!

12 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Wg mnie postać wymaga jakiejś umiejętności która oprócz leczenia i damage boosta stawia np. platformę przyśpieszająca która daje np 5 sekund szybszego poruszania sie albo zwiększa szybkość strzelania

    • Przydałaby się jeszcze jakaś własna tarcza i wyrzutnia rakietowa. Wtedy dopiero byłby bardziej wypasiony od Brigitty i byłby jedyną słuszną postacią do wszystkiego.

    • Ja myślałem coś może nie o umiejętności, a o małej takiej pierdółce, że jak zużyjemy dajmy np. tylko 10 amunicji (każda postać może mieć swój inny limit), szybkość przeładowania jest krótsza, a jak więcej, standardowa prędkość, game changing to nie będzie, ale większa szansa, że się kogoś dobije. :P

  • Wiem że pytanie nie na temat, ale chciałem się zapytać czy jak będzie wydarzenie archiwa, to będzie można zdobyć też skórki z innych wydarzeń np. zimowe

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ