Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Kolejna skórka, tym razem do Trupiej Wdowy ujawniona!
News

Kolejna skórka, tym razem do Trupiej Wdowy ujawniona!

Kolejny dzień, kolejna skórka, jaka pojawi się w grze podczas Zimowej Krainy Czarów.


Blizzard pokazał nową skórkę (nikt się nie spodziewał).

Gotowa do walki o pierwsze miejsce!

Ustrzel złoto jako BIATLONISTKA TRUPIA WDOWA (skórka legendarna)!

I jak?

31 komentarzy

Dodaj komentarz

 • To jest po prostu tragedia te skiny.. Ja rozumiem, że każdy ma inny gust, ale to są najgorsze skiny z wszystkich eventów. Nie dorastają one do pięt tym z poprzednich lat. Ehh… tragedia.

    • Taa.. lucek jeszcze ujdzie. On jest tym „najgorszym’ skinem z tych poprzednich eventów gdzie skini były kozackie. Tak na serio te wydarzenie nie ma zmienionych trybów, a jak skiny będą dalej takie to po prostu będzie to najgorszy event w całej historii Overwatch.

     W pierwszym roku takie świetne skiny, nawet te fioletowe były dobre. Scrooge do Mccreego czy do żniwiarza zimny drań, nawet do Wieprza był super, ale teraz? Te legendy wołają o pomstę do nieba. Jak tak będzie z następnymi skinami to ten event będzie tylko zdobywaniem tych super skinów z poprzednich lat, których nie mam. Czekam na coś dobreg do Ashe, albo żniwiarza. Może mają jeszcze asa w rękawie i uratują ten event.

 • Oh um…. Nie wiem czy mi sie podoba, mam mieszane uczucia. Na szczescie nie gram Wdową. Jutro liczę na coś dobrego (i na kogoś kim gram, bo jak na razie zdarza mi sie grać tylko Luciem)..

 • Jak na razie według mnie najlepsza skórka tylko trochę słaba jak na legendę. Mogli trochę bardziej ją urozmaicić a nie wszędzie ten sam kolor. Mimo to i tak pewnie ją kupie jeśli mi nie dropnie.

 • Nie.. po prostu dla mnie nie, według mnie te kolory są obrzydliwe. Gdyby były jakieś inne to bym kupił, a tak to „jak dropnie to będzie”

 • Trochę jak Wdowa przebrana za D.vę. Gdyby kolory były inne, pewnie by mi się bardziej podobała.

 • Wiem, że nie na temat, ale wczoraj naszła mnie rozkmina. Wszyscy twierdzą, że Ashe została wydana teraz (a nie wcześniej/później) głównie z powodu premiery RDR2. Stwierdziłam, że podobnie może być z Bagietą. Wyszła mniej więcej wtedy, gdy nowy God of War, pochodzi ze Szwecji (Skandynawia, gdzie dzieje się akcja GoW), w grze ma ojca, który trochę ją ignoruje (w Ov Torb bardziej kocha swoją wieżyczkę, w GoW „spoiler”), a oprócz tego w walce korzysta z broni białej i tarczy, którą może ogłuszać przeciwników. Wiem, trochę naciągane, ale tak wygląda większość teorii tworzonych o 1 w nocy.

  • No niby coś się łączy, może jakoś podświadomie, niektórzy odpalili wtedy OW by zobaczyć Bagiete, zaraz po grze w God of War…

 • Gdyby tylko miała bardziej niebieską skórę, byłaby świetna :D

  Ale ogólnie to słabe te skiny w tym roku. Nie będę przynajmniej płakał, jak któregoś nie dostanę xd

 • Reakcje w komentarzach tylko świadczą o tym, że blizzard stara się robić skórki dla każdego. Jedni narzekają, drudzy zakochani w skinie. Czyli robią dobrą robotę, bo każdy ma inny gust i znajdzie coś dla siebie. Mi się akurat ten skin podoba bo jest po prostu zimowy.

 • Ja przepraszam, ale gdzie tu są skórki świątecznę, bo jak ma razie mamy Zimowe Igrzyska Overwatch i jedną skórkę spoza Eventu…

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ