Kolejne zmiany Lucio i Łaski! Nerf Lucio jednak wszedł na serwery!


Pamiętacie te ostatnie zmiany na serwerze testowym? Karuzela nie przestaje się kręcić.


Byłem przekonany, że wszystko już w temacie tych nerfów i buffów zostało wyjaśnione jakiś tydzień temu. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi to odsyłam tutaj – KLIK. Ogólnie Lucio dostał zmiany, które potem okazały się bugiem. No właśnie….

Lucio dostał zmiany na normalnym serwerze

Wraz z Halloween weszła aktualizacja, która wprowadziła zmiany do Lucio. Kilkukrotnie próbowałem wyjaśniać o co chodzi w tych zmianach i dalej nie umiem tego zrobić. Jakby odbicie od ściany jest teraz inne, najlepiej chyba to pokazać.

To odbijanie jest po prostu inne, jakby słabsze.

Tylko chwila moment, przecież to miał być bug

Jeff Kaplan na forum potwierdził kilka dni temu, że te widoczne na filmie zmiany to bug.

To tylko bug na PST.

Tymczasem to weszło na normalne serwy i od razu zostało wyłapane przez społeczność.

Na to wszystko postanowił odpowiedzieć Geoff Goodman, który nieco wyjaśnił sytuację. Ogólnie chodzi o to, że to zapobiega exploitowi, który pozwalał na osiąganie dodatkowej prędkości poprzez przypisanie sobie klawisza skoku na scrolla myszki. No i spoko, logiczne, tylko dlaczego Jeff wcześniej mówił, że te zmiany to zwyczajny bug serwera testowego? I dlaczego to dotknęło nie tylko osoby, które miały przyspieszenie na scrollu?

Lucio i Łaska już z kolejnymi zmianami

Coś Blizzard jakby się pogubił. Niby to naprawienie błędu dla wąskiej liczby osób, używających exploita, ale jednocześnie ma to wpływ na wszystkich. Już wczoraj wiedzieliśmy, że Lucio i Łaska przejdą dodatkowe zmiany. Blizzard to potwierdził dzisiaj rano i tak oto na serwer testowy została wypuszczona nowa aktualizacja, która ma trochę zmienić ich mechanikę poruszania się. Niestety, oficjalny opis otrzymamy dopiero jutro, także znowu szykuje nam się dzień testów.

Co o tym wszystkim myślicie?


Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...