Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Skrzynki archiwalne – Nowy typ skrzynek! Nowa Insurekcja nadchodzi!
News

Skrzynki archiwalne – Nowy typ skrzynek! Nowa Insurekcja nadchodzi!

Aktualizacja powiedziała nam więcej, niż powinna.


14-15GB apdejta. Masakrycznie dużo, jak na zmiany bohaterów, nie? No właśnie. Dlatego gracze zaczęli szukać nawiązań do nadchodzącego eventu, czyli Insurekcji. Okazuje się, że jak najbardziej Blizzard już się do tego przygotowuje.

Nowy typ skrzynek

Gracze szybko zauważyli, że w skórkach z Insurekcji zmienił się napis skrzynek. Zamiast standardowego tekstu z nazwą eventu, pojawiło się to:

Czyli najprawdopodobniej będziemy mogli w przyszłości wybierać, którą misję chcemy rozegrać. Powtarzanie Insurekcji, która miałaby być identyczna, jak w zeszłym roku byłoby bez sensu. Stąd zmiana nazwy, by wszystkie misje wrzucić do jednego worka, ale nie nazywać ich identycznie.

Czy to oznacza, że Insurekcja jest już w plikach PST?

Bardzo możliwe, że część Insurekcji znalazła się już na naszych komputerach, a w momencie eventu zostanie tylko uzupełniona o brakujące elementy. Po co Blizzard miałby wprowadzać to na serwer testowy? W przeszłości, jeszcze przed zmianą typu plików mieliśmy kilka przypadków, gdy bez większego problemu można było wyciągać informacje o nadchodzących wydarzeniach sezonowych właśnie z plików PST.

Czekacie na event?

39 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Ciekawe czy stare skrzynki zmienią się na te archiwalne jeśli ktoś zachował i ma do dzisiaj jak ja :P

  • Odpowiedź jest banalnie prosta: Nie. Zawartość w skrzynkach generuje się w momencie ich otrzymania. Czyli że jeśli zdobyłeś te skrzynki przed eventem, to dostałeś jednocześnie zawartość nie eventową. A jeśli zdobyłeś skrzynki w trakcie eventu, to dostałeś też zawartość z eventu ;)

    • To zależy czy mu chodzi o stare skrzynki z Insurekcji, czy o stare skrzynki, w sensie zwykłe. Lecz nawet jeśli chodzi o te pierwsze, to owszem nazwa raczej się zmieni, ale zawartość i tak będzie z tamtego roku.

  • Dokładnie. Jedyny event w którym możemy przeżyć wydarzenia z przeszłości OV, a nie tylko cos obejrzeć. Właśnie tego wszyscy chcą więc powinni się do tego efektu przyłożyć bo to on ma potencjał i to on przyciągnie najwięcej graczy

 • Czyli ten PST musi wejść w pierwszej połowie kwietnia.
  A każde nowe informacje o Archiwach Overwatch zobaczymy najpierw w Aktach Overwatch.

 • Czyli, w tym roku bądź może nie będzie Insurekcji, tylko coś innego skoro zmieniają nazwę.

  • Przeczytałeś artykuł? Oglądałeś wiadomości Jeffa? Wskazują, że wydarzenie i jej skrzynki zmieniają nazwę na „archiwalne coś”, by można było zachować poprzednią misję Insurekcja i dodawać nowe misje.
   To też wskazówka, że temat tegorocznej misji nie będzie o powstaniu, lecz o czymś innym.

   • Matka cię w gorącej wodzie kąpała? Chodziło mi o to, że Insurekcja nie będzie głównym trybem w tym roku, ale tym trybem będzie inne Archiwlane Wydarzenie. Prościej ujmując nie będzie odgrzewanego kotleta.

    • Wiem o tym, lecz wtedy pojmowałem Insurekcję jak nazwę ogólnego wydarzenia fabularnego. Sami redaktorzy również te słowo tak użyli. Tak będzie zanim nie poznamy zmienionego tytułu. Osobiście zakładam, że będzie brzmiał „Archiwa Overwatch”, lecz wtedy nie mogliby wprowadzać misji innych organizacji np. Szponu.

     • Jeśli w ogóle wprowadzą takie misje, raczej nie słyszałem by Blizzard mówił coś o tym…

 • Nie mam pojęcia co do nowego trybu, coś słyszałem, że ma być Ana. Ale co ja bym dał, żeby była tam Mercy ze starym ultem, chyba nikomu to nie powinno przeszkadzać, w końcu walka z botami.

 • W poprzednim roku ominął mnie event bo mój monitor odmówił posłuszeństwa(popsuł się). Do tej pory żałuje, a wszyscy wypominaj o tym jaka to cudowna ta insurekcja była.

 • Ja bym chciał na Insurekcji czy tam jakimś Archiwalnym eventcie kryzys omniczny na Einchewald. To byłoby fajne

 • Nie, nie, nie i nie. Jeszcze się nie pozbierałem po Chińczyku, a event przeszkodzi mi w zdobywaniu skinów do Star Wars Battlefront II.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ