Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Skrzynki archiwalne – Nowy typ skrzynek! Nowa Insurekcja nadchodzi!
News

Skrzynki archiwalne – Nowy typ skrzynek! Nowa Insurekcja nadchodzi!

Aktualizacja powiedziała nam więcej, niż powinna.


14-15GB apdejta. Masakrycznie dużo, jak na zmiany bohaterów, nie? No właśnie. Dlatego gracze zaczęli szukać nawiązań do nadchodzącego eventu, czyli Insurekcji. Okazuje się, że jak najbardziej Blizzard już się do tego przygotowuje.

Nowy typ skrzynek

Gracze szybko zauważyli, że w skórkach z Insurekcji zmienił się napis skrzynek. Zamiast standardowego tekstu z nazwą eventu, pojawiło się to:

Czyli najprawdopodobniej będziemy mogli w przyszłości wybierać, którą misję chcemy rozegrać. Powtarzanie Insurekcji, która miałaby być identyczna, jak w zeszłym roku byłoby bez sensu. Stąd zmiana nazwy, by wszystkie misje wrzucić do jednego worka, ale nie nazywać ich identycznie.

Czy to oznacza, że Insurekcja jest już w plikach PST?

Bardzo możliwe, że część Insurekcji znalazła się już na naszych komputerach, a w momencie eventu zostanie tylko uzupełniona o brakujące elementy. Po co Blizzard miałby wprowadzać to na serwer testowy? W przeszłości, jeszcze przed zmianą typu plików mieliśmy kilka przypadków, gdy bez większego problemu można było wyciągać informacje o nadchodzących wydarzeniach sezonowych właśnie z plików PST.

Czekacie na event?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ