Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » Aktualizacja » Overwatch Aktualizacja – 18.11.2015
Aktualizacja

Overwatch Aktualizacja – 18.11.2015

Overwatch aktualizacja

W nocy 18 listopada pojawiła się aktualizacja zamkniętej wersji beta oznaczonej numerkiem 0.8.1.0.25316, waży ona około 1,23 GB. Skupiono się na przygotowaniach do weekendowych beta-testów. Twórcy oczekują opinii od społeczności i ma im w tym pomóc nowy system oceniania.

[blizzardquote]NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY 

W tej aktualizacji wprowadziliśmy kilka zmian w systemie dobierania graczy. Są to w dużej mierze zmiany eksperymentalne, a ich wprowadzenie ma podwójny cel: 1) zapewnić graczom lepsze, bardziej wyrównane mecze (cel krótkoterminowy), 2) wygenerować dane, które pozwolą nam wprowadzać dalsze usprawnienia systemu (cel długoterminowy). Tak jak w przypadku każdego eksperymentu może się okazać, że zmiany te w niczym nie pomogą lub, w niektórych przypadkach, odniosą wręcz efekt negatywny i pogorszą wrażenia z rozgrywki. Dlatego też zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami i opiniami na naszym forum opinii o wersji beta.

Zmiany w systemie dobierania graczy:

  • Do ekranu podsumowującego rundę dodano nowe opcje: „Oceń mecz” oraz „Oceń graczy”.
    • „Oceń mecz”: Oceny te wprowadzono, aby pomóc zespołowi twórców Overwatch w zebraniu opinii na temat waszego zadowolenia z każdego meczu. Zebrane dane zostaną wykorzystane, aby z czasem ulepszyć system dobierania graczy oraz samą rozgrywkę.
    • „Oceń graczy”: Pozytywne i negatywne oceny mogą wpływać na prawdopodobieństwo dobierania danych graczy w przyszłości.
  • W systemie dobierania graczy wprowadziliśmy kilka niewidocznych zmian, szczególnie obejmujących grupy.
  • Zwiększono czytelność i przejrzystość niektórych informacji, które pojawiają się na ekranie podczas wyszukiwania meczu.

ZMIANY OGÓLNE

  • Wprowadzono nowy ekran wyświetlany podczas wczytywania Potyczki.
  • Czas Potyczki został wydłużony do 30 min.

POPRAWKI BŁĘDÓW

  • Naprawiono błąd, który mógł powodować, że powtórka z najlepszą akcją gry w wykonaniu D.Vy przedstawiała nieprawidłowy moment meczu.

[/blizzardquote]

 

[blizzardquote]W czwartek 19 listopada ok. 19:00 czasu polskiego wyłączymy betę, by przeprowadzić planowe prace techniczne. Spodziewamy się, że przerwa potrwa niecałą dobę i że beta będzie ponownie dostępna w piątek 20 listopada ok. 18:00 czasu polskiego.[/blizzardquote]

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ