Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Newsy » News » Kupujecie skrzynki w Overwatch? Jak patrzycie na przedmioty kosmetyczne
News

Kupujecie skrzynki w Overwatch? Jak patrzycie na przedmioty kosmetyczne

Za każdym razem, gdy pisałam o skrzynkach, chciałam stworzyć w ogóle osobny news na ten temat. Chyba nadeszła pora.


Wszyscy rozmawiamy o tym, jak to skrzynki wiążą się z hazardem etc. Wokół tematu krąży bardzo dużo kontrowersji i niejasności, jednak ja chciałabym się skupić na czymś innym.

Czy w ogóle kupujecie skrzynki w Overwatch?

Fajnie byłoby się dowiedzieć, jaki procent społeczności w ogóle korzysta z możliwości zakupu skrzynek. Wszyscy wiemy, że nie gwarantują tak naprawdę niczego konkretnego, a często na wyższych poziomach wypadają nam w zasadzie same kwestie. Jednak jak to jest z Wami? Czy zdarzyło Wam się pomyśleć kiedykolwiek o zakupie skrzynki?

Ja widzę w zasadzie tylko jedną sytuację, gdzie można by było pokusić się o zakupy lootboxów, czyli koniec eventu, w którym zależy nam na skórkach. No i oczywiście, gdy jesteśmy youtuberami i chcemy nagrać porywający odcinek z otwierania.

Jak patrzycie na przedmioty kosmetyczne?

Skiny są ważnym elementem Overwatch. Wszyscy chyba lubimy się przebierać w nowe ciuchy, szczególnie, gdy są w pewien sposób unikatowe. Jednak jak z pozostałymi sprejami, kwestiami, prezentacjami zagrań. Czy zwracacie na nie uwagę i czy na bieżąco je aktualizujecie?

Koniecznie dajcie znać, jak to u Was wygląda!