Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Łaska będzie szorstka, mniej miła? Pierwsze informacje o przyszłych wydarzeniach?
News

Łaska będzie szorstka, mniej miła? Pierwsze informacje o przyszłych wydarzeniach?

Wygląda na to, że pojawiły się pierwsze informacje o przyszłych wydarzeniach w Overwatch.


Gracze Overwatch czekają obecnie na BlizzCon 2019, na którym mają zostać ogłoszone kolejne nowości. Tymczasem w internecie pojawiły się pierwsze wskazówki odnośnie tego, czego można się spodziewać.

Chodzi tutaj głównie o Łaskę, którą być może zdradziła aktorka głosowa.

Szorstka, mniej miła Łaska?

Podczas FanX 2019, odbył się panel, w którym udział wzięli aktorzy głosowi Overwatch – Jonny Cruz oraz Lucie Pohl. Aktorka odpowiedzialna za podkładanie głosu pod Łaskę przyznała, że było to dla niej trudne, gdy ostatnio musiała z Łaski zrobić nieco twardszą bohaterkę.

To było dla mnie trudne, ponieważ była w tym szorstka, mniej ciepła. Zajęło nam to trochę więcej czasu, ponieważ miałam problem ze znalezieniem niektórych cech u niej.

Nie wiadomo dokładnie o czym mówiła Lucie Pohl. Opcje są dwie, albo chodzi tutaj o misję z Czarnych Chmur, albo rzeczywiście o najbliższym evencie, może filmie animowanym?

13 komentarzy

Dodaj komentarz

 • „To było dla mnie trudne, ponieważ była w tym szorstka, mniej ciepła”
  Tymczasem medyk w TF2: „”Ze healing is not as revarding as ze hurting.”

 • W końcu będzie mniej ,,Cześć jestem mercy i jestem miła” albo ,,Nie martw się wszystko będzie dobrze”

 • Z innej beczki. Co sądzicie by za granie mniej popularnymi rolami dawać fioletową walutę (tą od złotych broni)?

  • Raczej wywołałoby to jeszcze większą burzę niż same skrzynki i kredyty za granie inną rolą niż dps. Gracze natarcia i tak już mają ciężko, bo nie dostają żadnych dodatkowych fantów za granie, a i jeszcze muszą długo czekać w kolejce. Jakby rozdawali punkty na złotą broń pewnie więcej graczy odeszloby od ova.
   Co nie zmienia faktu, że fajnie byłoby dostawać takie punkciki c:

   • Ja jako gracz natarcia, nie mam z tym żadnego problemu, ba po tą skrzynkę tak żeby ich mieć więcej gram od czasu do czasu supportem, jeśli by się dostawało fioletową walutę, grałbym supportem / tankiem częściej

   • To pomysł wymyślony trochę na szybko, chodziło o zachęcenie do grania tank/lekarz oraz wprowadzenie innych opcji zdobywania fioletowej waluty. Jeśli chodzi o zachęty to i tak blizz powinien w końcu przebudować systemy „dające dopaminę” (nie wiem jak to inaczej ująć), chodzi o system medali (by było więcej medali za leczenie i blokowanie obrażeń), powiadomień na killfeed (np: wyskakuje że jakiś lekarz wyleczył tysiąc obrażeń) itd. Teko nagrał o tym film. Sam mam z 2/3 przedmiotów z „normalnej gry” (nie liczę tych z eventów, osiągnięć) czyli dla np: 76 brakuje mi 3 emotek i 24 spreje. A za 1 mecz Wieprzem skrzynka dziennie to dobry deal.

    Ps: Swego czasu myślałem nad propozycją trybu gdzie: były by tylko dps-y, po chwili nie otrzymywania obrażeń życie nam się regeneruje (jak u Łaski), apteczki leczą więcej a nadmiar dawał by tarze. Sądzę że zmniejszyło by to kolejki dla dps.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ