Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Letnie Igrzyska dobiegają końca!
News

Letnie Igrzyska dobiegają końca!

Wydarzenie Letnie Igrzyska powoli dobiega końca! Letnia zawartość powróci do skarbca, ale niedługo czekają nas kolejne nowości.

Wydarzenie Letnie Igrzyska pierwotnie miało trwać do 22 sierpnia, wygląda na to, że zostało ono przedłużone o jeden dzień. Jest to ostatnia okazcja na zdobycie letniej zawartości. Niestety nie wiadomo czy dedykowane łupy powrócą jeszcze w przyszłości, czy już nie będzie można ich zdobyć.

W sierpniu gracze uczestniczyli w pierwszym sezonowym wydarzeniu w Overwatch. Ze względu na to, że dobiegają one końca, chcieliśmy się podzielić z Wami kolejnymi informacjami.

W dniu 24 sierpnia o godzinie 1:00 (4PM PT 23.08 wg. czasu Amerykańskiego) letnia kolekcja powróci do skarbca, a do gry ponownie powrócą standardowe skrzynki. Każdy kto w tym czasie zdobył skrzynki, ale ich nie otwierał będzie mógł to zrobić w przyszłości, letnie skrzynie nie przepadną. Skrzynie zdobyte po godzinie 1:00 24 sierpnia będą pochodzić ze standardowej zawartości.

Estádio das Rãs, dom Lúcioball również zostanie zamknięty o tej samej godzinie, więc nie zapomnijcie strzelić kilku goli zanim będzie za późno.

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się podczas Letnich Igrzysk i w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych wydarzeń takich jak te. Dziękujemy wszystkim za otrzymane informacje, mamy nadzieję, że w przypadku kolejnego wydarzenia niektóre rzeczy uda się nam poprawić.

Dziękujemy za przyłączenie się do nas w Rio, bohaterowie!

Kolejnym wydarzeniem sezonowym prawdopodobnie będzie Halloween!

8 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ