Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Lumerico.mx – kolejne wieści
News

Lumerico.mx – kolejne wieści

W tym tygodniu miały pojawić się kolejne informacje od Sombry, na stronie lumerico.mx gracze odnaleźli nowe wskazówki. Jesteście ciekawi?

Omnicy
W nocy na stronie https://lumerico.mx/omnics.txt tekst uległ zmianie. W tekście tym są wzmianki o zwierzętach.

ATAK
Według kalendarza Majów lub Tzolk, słowa w drugiej linijce odpowiadają dniom we wcześniej wspomnianym kalendarzu.

Allow: Tzolk’in
Allow: Imix ChikchanManik Imix ChikchanImixChikchanImix Manik Chikchan Imix Kimi Chikchan Chikchan Kimi ChikchanImixChikchanImix ChikchanKimi

Uzyskujmy następująca sekwencje liczb:

1 57 1 51 51 7 5 1 6 5 5 6 51 51 56
Numery te przekształcone na postać cyfrową układają się w kod Morse’a
1, . 5, – 6, .- 7, ..-
. -..- . -.-. ..- – . .- – – .- -.-. -.-

Co oznacza EXECUTEATTACK.
Dzięki czemu udało się dostać na stronę https://lumerico.mx/EXECUTEATTACK/index.html

Na tej stronie znajdziemy następującą wiadomość:

Ha llegado el momento. Esos correos expuestos la verdad sobre Portero, iniciado la revuelta, y hemos convencido a la gente de México a apoyar nuestra causa. Ahora es el momento para el golpe. Convertiremos su preciada inauguración el 1 de noviembre en un gran movimiento en su contra. Necesito que hagan una cosa:

Consigan acceso al correo del jefa de seguridad y busquen alguna forma de ayudarme en el ataque. Es posible que lo vean contactando a Portero pronto. He cambiado su contraseña a: d0r*NuLw9

Co oznacza:

Nadszedł moment. Emaile mogą ujawnić prawdę o Portero. Ludzie z Meksyku są z nami. Jest to odpowiedni moment do ataku. Przejmiemy jego wydarzenie 11/1 i w niego uderzymy. Musisz zrobić jedną rzecz.
Uzyskaj dostęp od szefa ochrony do emaili i poszukaj sposobu, aby pomóc mi w ataku. Może się wkrótce skontaktować z Portero. Jego hasło zostało zmienione na: d0r*NuLw9.

Strona Administratora
Po użyciu danych MJimenez / d0r*NuLw9 jako nazwa użytkownika i hasło, otrzymujemy dostęp do strony jako administrator.

Na stronie znajdują się wykresy, których wartości zdają się być bezużyteczne, ale jest wiersz poleceń, który jest zakodowany, mamy także dostęp do terminala.

W jednym z emaili wspominane jest o alarmie o godzinie 20:00 ich czasu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Przecież z tą Sombrą to już jakaś farsa, to się chyba zaczęło z pół roku temu, wcześniej o Sombrze słyszałem, niż o Anie, która już dawno została dodana. Nie wiem co ten Blizzard szykuje, ale nawet Rocco nie może ruchać non stop, za długo się pierdolą z tą Sombrą.

  • Mhm, bo to takie proste zrobić nową postać. Mogliby całej tej otoczki nie robić i powiedzieć: „Łapcie, kur*a, tę Sombrę i się cieszcie.”. A to i tak byłoby w tym samym czasie…

  • W przeciwieństwie do reszty bohaterów, charakter i historia Sombry jest budowana tylko na tych hakach. Bez nich nasza postać byłaby pusta.

   I nie wykręcaj mi się tutaj filmikami i komiksami Blizzarda.
   Haker to osoba tajemnicza. Ukazanie jej w powyższych
   materiałach zepsułoby klimat.

   Ze względów gry, postać będzie musiała się w końcu ujawnić, mimo tego, danie jej od razu po wykonaniu to nie to samo.

  • O Sombrze było słychać wcześniej niż o Anie bo ludzie narobili wokół niej fałszywych informacji i podawali niepotwierdzone wiadomości twierdząc że to Sombra bo jeden obrazek pojawil sie w zapowiedzi postaci. Sombra wychodzi od jakis 2 miesięcy a stworzenie nowej postaci jej animacji startowych skinów a przedewczystkim skilli jest czasochłonne. Jeżeli sądzisz że jest to takie proste sam stwórz taką postać, która bedzie działała bez błędów i bedzie zbalansowana.

  • „W jednym z emaili wspominane jest o alarmie o godzinie 20:00 ICH czasu.” W meksyku 20:00 będzie o 3 w nocy naszego czasu

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ