Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Pierwszy gracz w Overwatch zdobył już 10 000 poziom
News

Pierwszy gracz w Overwatch zdobył już 10 000 poziom

Pękła kolejna bariera w Overwatch. Jeden z graczy ma już poziom 10 000.


W tym momencie w Overwach jest wiele osób z poziomami powyżej tysiąca. Dla niektórych jest to jednak bardzo mały level. Treeboydave osiągnął niedawno 10 000.

Treeboydave jest znany wśród społeczności ze swoich nietypowych osiągnięć, jak chociażby równe granie wszystkimi bohaterami. Raczej mało kto tak robi, ale przy takiej ilości spędzonych godzin przy Overwatch taktyka ciągłej rotacji bohaterów wydaje się mieć sens.

10 000 poziom w Overwatch

Teraz się zastanawiacie pewnie, jaka była reakcja gracza na osiągnięcie takiego poziomu. Cóż, taka sama, jak przy większości innych okrągłych leveli. Tak się składa, że Treeboydave streamuje i możemy zobaczyć, jak się ucieszył.

To spore osiągnięcie w grze, w której Blizzard początkowo nie przewidywał osiągania poziomów podchodzących pod tysiąc. Specjalnie dla Treeboydave niebiescy musieli tworzyć kolejne ramki.

Teraz kolejna rocznica na 20 000, czy to się wydarzy? Trudno powiedzieć. Jeżeli pojawi się Overwatch 2 będące osobną produkcją, to wyzwanie nabijania kolejnych poziomów stanie pod znakiem zapytania.

A Wy, który poziom macie?

Tagi

8 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ