Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Mały trick na Ashe pozwala szybciej strzelać przy przeładowaniu!
News

Mały trick na Ashe pozwala szybciej strzelać przy przeładowaniu!

Mały trik, który niekiedy może uratować tyłek.


Trudno powiedzieć, czy zostanie to naprawione (zapewne tak), ale na ten moment działa perfekcyjnie. Jeżeli w odpowiednim momencie przy przeładowywaniu broni Ashe, użyjecie przywitania, to znacznie skrócicie czas potrzebny do oddania strzału po animacji ładowania kolejnej kuli do magazynka. Ciekawy, prosty i przydatny triczek.

Jeżeli widzicie Ashe, spamującą „Hello”, to już wiecie dlaczego.

17 komentarzy

Dodaj komentarz

   • Propo fajności, ostatnio od kogoś z mojej ekipy wbiły jakieś dzieciaczki, nie wiem skąd, mniejsza, mówię dobra jak już są składu nie ma to niech grają miałem taki dzień że wszystko było mi jedno, po jakimś czasie stwierdziłem że spadamy, poprosili o dm 3v3 co skończyło się finalnie 2v2, zrobiliśmy im garaż z tyłka, ja jako dps, kolega jako mój support, próbowali podobnie, rekciliśmy ich raz za razem, po wygranym meczu podziękowaniu przez nas , usłyszałem „ matka Ci wpi*****i” zamiast, ale nas zrekciliście, gg ,do czego dążę coraz częściej w overku spotyka się dzieci co zaczyna mi się bardzo mało podobać, ok niech młodzi grają mają do tego prawo, ale kurczę kultury. Jeśli czytacie to niech wam Mama zrobi to samo skoro u taka u was tradycja po wygranym meczu.

    • Nie zapominaj, że nie wszyscy tacy są. Znam dzieciaki w wieku 7 lat, które grają w OW i zachowują się co najmniej normalnie. Niewychowane bachory stanowią mniejszość, dokładnie tak jak niewychowani dorośli, którzy potrafią zwyzywać mocniej niż młodzi. Co prawda dorośli (przynajmniej większość) nie będą używali zwrotów typu „Twoja stara…”, ale też potrafią być że tak powiem niefajni.

     • Nie no na pewno, jednak uważam że normalnych dzieci jest mniejszość nie większość ;) a co do dorosłych, też racja, czasem się trafi takiego… że szkoda słów .

     • Jenak mam wrażenie, że normalnych jest więcej, ale może to wynikać z tego, że mamy na myśli inne roczniki. Wydaje mi się, że akurat toxic dorosłych jest nawet więcej niż dzieci, ale na to po prostu nie zawsze zwraca się uwagę. Gdy jakiś dojrzalej brzmiący głos przeklina co trzecie słowo często uważamy to za coś normalnego i reagujemy dopiero gdy zaczyna się to robić irytujące; naprawdę przesadza lub skieruje swoje bluźnierstwa w naszą stronę. Z dziećmi używającymi brzydkich słów jest inaczej bo na to już zwraca się większą uwagę, dlatego wiele osób myśli, że niewychowanych dzieciaków jest więcej lub co gorsza, że wszyscy tacy są.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ