Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nadchodzące zmiany w 3 sezonie rywalizacji!
News

Nadchodzące zmiany w 3 sezonie rywalizacji!

Na serwerze testowym rozpoczynają się testy zmian, które ujrzymy w trzecim sezonie rywalizacji. Czekają nas znaczące poprawki, zwłaszcza te dotyczące obliczania oceny umiejętności i tego, gdzie zostaniemy umieszczeniu po rozegraniu pierwszych 10 gier.

Przerwa między drugim, a trzecim sezonem rywalizacji będzie trwała zaledwie tydzień. 2 sezon zakończy się o 0:00 24 listopada. 3 sezon rozpocznie się 1 grudnia. W grze pojawi się odliczanie do rozpoczęcia kolejnego sezonu.

Ocena umiejętności w nowym sezonie nie zostanie całkowicie zresetowana – to gdzie zostaniemy umieszczeni będzie bazowało na ocenie umiejętności z poprzedniego sezonu (będzie to punkt wyjścia).

Kolejnym elementem, który ma zostać usprawniony, będzie przydzielanie graczy do tierów (Brąz, Srebro, Złoto, Platyna itd.). Oceniając umiejętności graczy, twórcy zakładali że najwięcej osób znajdzie się w złocie i platynie, a brąz i srebro miały być najrzadszym zjawiskiem. Twórcy chcą tego uniknąć, a gracze, którym się nie powiodło mają otrzymać kolejną szanse w nowym sezonie.

Po rozpoczęciu sezonu, gracze mają otrzymywać większa ilość punktów za wygranie gry. Zmiany te oznaczają, że tier, w którym znajdą się niektórzy gracze może być zupełnie inny niż w sezonie 2, zyski z wygranej na początku sezonu będą znacznie większe, a po jakimś czasie ilość przyznawanych punktów ustabilizuje się.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ