Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Zmiany Łaski to prawdopodobnie będzie cały rework! Przeciek z Tajwanu
News

Zmiany Łaski to prawdopodobnie będzie cały rework! Przeciek z Tajwanu

Tajwan zalicza przeciek. UPS.


Jeszcze wczoraj myślałem, że zmiany Łaski to będą jakieś lekkie nerfy, trochę w zamian i tyle. Przecież to jedna z najpopularniejszych postaci powtarzałem sobie w duchu, Blizzard nie zaryzykowałby dużych zmian.

Tajwan wpada z miniaturą

Moje myślenie zostało mocno zmienione, po wpadce Tajwanu. Wczoraj wyszedł film z wiadomościami od twórców odnośnie sezonu 6 (więcej poczytacie tutaj – KLIK). Wszystkie kanały wrzuciły tę samą miniaturkę z Genjim, oprócz Tajwanu, który zapodał prawdopodobnie przyszłą grafikę dla aktualizacji bohaterów.

Oj, ale Michał. Co to niby oznacza? Wbrew pozorom bardzo dużo. Pamiętajmy, że właśnie ogłoszono testowane zmiany do D.Vy, buffy Złomiarza, Wieprza, Orisy , skoro Łaska ich wszystkich przebiła i pojawiła się na miniaturze, to znaczy, że jej zmiany będą jeszcze większe!

To wszystko „prawdopodobne”

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, to nie jest pewniak. Przeciek/wpadka czy jakkolwiek to nazwać – to się stało. Nie wiemy jednak na 100%, czy będzie to zmiana umiejętności, czy może kompletny rework postaci. Na pewno zmiany będą duże.

Co ciekawe, duża część społeczności obstawia buffa, albo poprawienie mechanik. Myślicie, że to bardziej buff, czy nerf?