Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Niedługo pojawią się wskazówki odnośnie kolejnego bohatera!
News

Niedługo pojawią się wskazówki odnośnie kolejnego bohatera!

Zgodnie z harmonogramem, jaki prezentowali poprzedni bohaterowie Overwatch – niedługo powinny pojawić się wskazówki odnośnie kolejnej postaci.


Blizzard zawsze zapowiada swoje postacie. Jedynym wyjątkiem był Doomfist, przy którym otrzymaliśmy zaledwie jedną wskazówkę. Wszyscy wiedzieli, że nadchodzi i była to jednorazowa sytuacja. Zarówno Orisę, jak i Brigitte poprzedzały trzy wskazówki.

Za kilka dni

Pierwsza wskazówka odnośnie 28 bohatera powinna się pojawić w okolicach 26 czerwca, więc już za kilka dni. W kolejnych dniach druga, aż do pełnego ogłoszenia nowej postaci gdzieś na początku lipca. Społeczność reddita obstawia 3 lipca.

Możliwy harmonogram

 • Pierwsza wskazówka: 26 czerwca
 • Druga wskazówka: 28 czerwca
 • Trzecia wskazówka: 30 czerwca
 • Ogłoszenie postaci: 3 lipca

Gotowi?

133 komentarze

Dodaj komentarz

 • Ja obstawiam Atenę, że zrobią z niej postać. Wielozadaniowego tanka.

  No i nadal nie wiem co tak się niektórzy uczepili nerfa dla Moiry, moim zdaniem jest ok, to Handsoap i Brykieta powinni dostać nerfa.

  • Błagam tylko nie wielozadaniowy tank. To brzmi makabrycznie. Nazwij to jakoś bardziej przyjaźnie. ATENA jest lektorem nie sądzę aby dodali ją do gry. I przede wszystkim jest programem komputerowym. Co znaczy ,że nie ma ciała.

   • Hmm ok może nie sprecyzowałam do końca o co mi chodzi. Chciałabym Tanka, którego rola nie polegała by tylko na przyjmowaniu ciosów, coś bardziej mobilnego (nie ociężałego w ruchach). Niby Bagieta wpisuje się w taką ramę, ale ta postać kompletnie do mnie nie przemawia.

    Widziałam wiele konceptów na wdrożenie Ateny i dla mnie miało to sens, choć widziałam też koncepty na postacie, które bardziej by się sprawdziły.

  • Moira dostała nerfa juz na serwerze testowym na leczenie przez bariery z LPM i to jest straszne.. Stała się strasznie useless

 • Mam nadzieję na coś orginalnego, z pomysłem. Nie to co Bagieta: tarcza Reina, pancerze od Torba i broń którą wystarczy napie*dalać na oślep a i tak będą kille. Totalny no skill. To postać którą mógłby z łatwością grać przedszkolak. Naprawdę liczę na to że następna postać będzie wymagała celowania nie jak dwie ostatnie.

 • Należy pamiętać, że zazwyczaj pierwsza wskazówka to zmyłka. Z Brig było coś o jakimś arabskim agencie, z Orisą było o Efi oraz wcześniej było coś o Sombrze i Anie. Nie wiem. Grałem dopiero w czasie końcówki Zemsty Złomensteina 2016.

  • Z Sombrą i Aną to niezbyt była wskazówka, bardziej pomyłka graczy. Przed wyjściem Any zauważono imię Sombra na Dorado na dokumentach, była też w gazetach z tego co pamiętam. Potem wyciekła grafika przedstawiająca Anę w jednym z jej skinów z zasłoniętą twarzą hełmem, a społeczność myślała że to będzie Sombra. Blizz przygotowywał się do ARG Sombry, ale w międzyczasie wydali Anę, więc dlatego wzięli ją na początku za hakerkę.

   • Ale była, bo byli tacy, którzy uważali, że Blizzard zrobi coś na wzór jakiejś różowej dziewczynki z plecakiem z lola [nie wiedziałem o co chodzi, więc się w to nie mieszam]

 • A co z tymi szybszymi bohaterami? W sensie Blizz mówił, że bohaterowie będę się pojawiać szybciej. Teraz wątpię, że dadzą bohatera szybciej niż zwykle… Jeff proszę Cię…

    • Dlaczego ja tak narzekam? Nie widzę nic optymistycznego w tej grze. ( dla mnie jedyną dobrą rzeczą są mapy, w szczególności Junkertown.

   • Tak jasne. I teraz Blizz przez kolejne 10 lat będzie robi taki błędny kontrujący łańcuszek. Pamiętacie po co Blizz dał Orisę? aby kontrowała Raina. A sombrę? Jej hackowanie miała pomóc w zneutralizowaniu szybkich postaci. (I tak nie wiem jak Genji może po shackowaniu się w ogóle ruszać?? WTF) Zamist znerfić szybkie postacie to Blizzard dodaje do tego celu coraz to lepsze postacie. A teraz jasne, kolej na kontrę Bagiety. Ana była najlepszym nowym bohaterem według mnie. Była idealna. I pasowała do OW.

    • I ta tank meta na ane <3

     A teraz już jest najbardziej zapomianym healerem, szkoda, a to wszystko za sprawą paru nerfów :(

     Co do postaci to się trochę z Tobą nie zgodzę. Akurat Sombra wyszła za słaba i zobacz ile miała buffów. Poza tym może to też dlatego, że to bardzo drużynowa postać, którą bez dobrego kontaktu ciężko jakkolwiek zagra, bo ult na pałę słabo wychodzi. Doomfist też nie jest aż tak przesadzony w porównaniu do moiry czy brigiite, która ciężko nawet żniwiarzem skontrować co dla mnie jest śmieszne w tym momencie. A Orisa to postać bardzo dobra i cieszę się, że nie jest ani mocno op ani strasznie słaba.

     • „A teraz już jest najbardziej zapomianym healerem, szkoda, a to wszystko za sprawą paru nerfów :(” – Nie wydaje mi się, że to jest powodem. Po prostu reszta healerów ma banalne mechaniksy i żeby wykręcać nimi niezłe akcje wcale nie trzeba się dużo napracować czy natrenować. Po co brać skomplikowanego healera skoro można picknąć jakiegoś z tych 4-5 innych, którzy zrobią to samo za mniejszym wkładem pracy i czasu. :)

    • Mi się wydaje, że Anusia była gotowa już przy tym jak wydawali ow, ale nie wrzucili jej do głównej puli bohaterów żeby było: „Patrzcie jaka świeżość i dobroć, ledwo grę wydali a już dodają nowe postacie. To się nazywa firma!”
     Także ten. :)

   • Masz rację na ogół w deadmechu jest tak z 5 Bagitek i 3 Moiry więc nie jest najbardziej brouken.

     • Wiem ale to doskonale pokazuje jak dobre te postacie są w walkach 1 vs 1 a w team fightach również radzą sobie bardzo dobrze.

 • Oby tylko nie jakiś mały małpiszon, kot z dopalaczem, czy inny futrzak… Chcę MAIN TANKA Szponu. Twardego skurczybyka, alter ego Reina. W pewnym stopniu odpornego na stuny, jako kontra na Bagietę. Coś pomiędzy Reinem, a D.Vą. Niestety granie w ostatnim czasie tankiem jest istnym koszmarem, a Blizz zdaje się mieć to w ciemnej d. …

  • Dokładnie tego potrzeba. PIEPRZONEGO TANKA SZPONU ALA REIN. Tego najbardziej brakuje! Gościa który zamiast o odwadze będzie mówił że nikt nie ma z nim szans! Dosyć już malutkich postaci bo robi się z tego coś dla 5 latkow.
   PS
   Chciałbym takiego potężnego, powolnego tanka wielkiego na tyle żeby nie mieścił się w małych przejściach, odpornego na stuny i boopy, potężną, mechaniczną tarcza w obu rękach kiedy się rozstawi i ultem w postaci moździerza. Zmienilby rozgrywkę

 • Może kolejna osoba co będzie cię stanować co 4 sekundy i 1vs1 nie będziesz miał z nią szans błagam aby ta nowa postać chociaż będzie miała szanse z Brigittą

 • Niech lepiej zbalansują to co jest obecnie.

  1. Hanzo – najbardziej priorytetowa sprawa do nerfa ! nie wiem czemu Blizzard to olewa, wszyscy na forach Blizzarda domagają się zmiany z Wraxu na czele.

  2. Brigitte – Rozumiem, że Blizzard chciał kontry na Smugę i Genjiego, ale Brigitte kontruje niemal wszystkich, brakuje tylko, żeby mogła jeszcze Farę zabijać. Przykładowo, D.Va kompletnie nie ma szans w walce 1 vs 1 z Brigitte chociaż by z tego względu, że Brigitte zadając jej obrażenia z korbacza szybciej się leczy niż D.Va zadaje jej obrażenia.

  3. Moira – Na tle powyższych Moira spadła na dalszy plan, postać jaka ma kompletnie wszystko, szift jaki jest najbardziej przewalonym skillem do ucieczki z zagrożenia w grze, samoleczenie, dotkliwe obrażenia w kombinacji prawy+kulka wygrywa większość pojedynków 1 vs 1. Mówienie o niskich obrażeniach Moiry jest zabawne zwłaszcza w sytuacji gdy ta postać nie wymaga aim’a przez co w pojedynku jeden na jednego z aimowych postaci to głównie McCree ma z nią jakieś szanse ze względu na stun.

  4. Junkrat – Kolejna postać jaka zeszła na dalszy plan, bo pojawiły się w grze jeszcze bardziej broken postacie, drobne niezauważalne nerfy nic nie zmieniły w kwestii tej postaci jaka nadal w kilka sekund ładuje ulta, podwójna mina jaka pozwala mu wygrywać większość pojedynków w bliskiej odległości, bardzo duże obrażenia z granatów i mówimy tu o bazowych obrażeniach jaki i obszarowych po wybuchu i bardzo duża częstotliwość spamowania w przeciwników.

  To jest czwórka jaka się wybija jeśli chodzi o potrzeby balansowania. To i tak jest kropla w morzu, ale Blizzard nic w tym celu nie robi, daje jakieś śmieszne niezauważalne nerfy jak by się bał cokolwiek zmienić. Działania Blizzarda przypominają te z początku Hearthstone, gdzie też bali się nerfić karty (przykład karty Grabarz jaka przez rok czasu nie była nerfiona mimo, że ludzie 3 dni po premierze tej karty sugerowali, że jest op. Taka sama sytuacja miała z Liroyem jaki był znerfiony dopiero po półtora roku !) – Tu mamy analogiczną sytuację, Blizzard boi się wprowadzać zmiany a gra jedynie na tym cierpli, bo coraz bardziej uderza brak balansu w rozgrywce.

  Więc ja mam wywalone na nową postać ! balansujcie obecne aby dało się w to grać !

  • I po jakie licho zmieniali scatter na tą gównianą umiejętność teraz jakieś spirytystyczne strzały. Overwatch zamiast być si fi robi się jakiś baśniowy mmowy świat z bajki. Scatter był umiejętnością genialną żadna inna gra takiej nie miała. A blizz zamiast po prostu zmniejszyć obrażenia to stworzył ten nowy skill który jest zapychaczem w każdej grze MMO. I kolejne pytanie czemu Blizz nie może tworzyć postaci tylko z dwoma skillami widocznymi? Tylko wszystkie nowe postacie muszą mieć ich po 3 i kilka pasywnych. (chociaż nie sprawdziłem tego dokładnie Rain i Soldier mają 3 ale Soldier nie ma cd na sprincie)

  • Pięknie napisane , w tej samej kolejności bym ich zmienił , powoli zaczynałem wierzyć że moje przekonania są złe ale jednak nie odczuwam tego sam ;D

  • 1. Hanzo -> rzeczywiście, postać zbyt uniwersalna.
   2. Brigiitte -> silna na flankerów jak i większość postaci, wymaga nerfa, ale łatwa do skontrowania.
   3. Moira -> i tak ją „nerfią” na PTR, nie może leczyć przez bariery. Mercy(chociaż nie zasługuje w żadnym stopniu) prędzej potrzebuje nerfa, bo jest we wszystkim od Moiry lepsza oprócz zadawania obrażeń(healing, nie oszukujmy się, ze względu na stabilność leczenia, Łaska jest lepsza). Znerfisz coś Moirze, pójdzie w trash tier, a i tak nie jest już za silna, po prostu musisz się nauczyć celować. Warto dodać, że jest tak dużo grana, tylko ze względu na to, iż nie jest trudna mechanicznie i łączy przyjemne z pożytecznym (DPS i healer). I mówienie, że jej dmg jest mały nie jest śmieszne, a prawdziwe. Jedyny problem jest w tym, że jest to naprowadzany promień, co może powodować tilt.

   4. Junkrat -> jedyne co wg mnie zasługuje na nerfa to ulti, wymaga zbyt mało czasu by naładować, a impact ma niesamowicie duży. Często widzisz jak po 15 sekundach meczu już leci opona i ci niszczy cały push. Reszta jego kitu jest spoko i łatwa do skontrowania.

   Blizzard zmienia rzeczy, po prostu nie chce się przejechać jak na Mercy (zmienili za dużo i wyszło jak wyszło). Robią wszystko małymi kroczkami, niestety zbyt małymi, nerfienie Mercy nie powinno zajmować 6 miesięcy, tylko 3 maksymalnie. Tak samo z Brigitte, powinni dać większe szanse na poradzenie sobie z nią postaci, które nie są flankerami, a tymczasem fajnie się bawi w zabijanie każdego DPS’a którym nie jest m.in. Wdowa czy Fara.
   Warto jeszcze dodać, że zamiast nerfić wielu postaci, przydałoby się kilka zbuffować. Też mogłoby to mieć niemały wpływ na metę i może postaci co są obecnie silne, pójdą w ślady Any i znikną z mety na kilka sezonów.
   -Co do buffów to najbardziej wg mnie potrzebuje ich Ana, która nawet z ilością utility jakie wnosi, jest słabsza od innych healerów.
   -Również Tracer, która nie potrzebuje buffów, dobrze jest o niej wspomnieć. Meta i Bagieta ją niszczą i tym samym wydaje mi się, że ten nerf na bombę nie był zbytnio potrzebny(chyba, że Blizz naprawdę chciał ją znieść z tronu). Może po prostu zmniejszyć obrażenia do 350 zamiast 300, skutek ten sam, ale byłaby ociupinkę lepsza.
   -Sombra, ze względu na ilość błędów i jej zbyt duże uzależnienie od drużyny wymaga trochę dopracowania. Ostatnie zmiany to krok w dobrą stronę, ale bugi wciąż są i na razie się nigdzie nie wybierają.
   -O Symmetrze i Torbjornie nie trzeba dużo mówić, dostają reworka, więc szczegółowe omawianie ich teraz byłoby bez sensu.

   OCZYWIŚCIE, pragnę zauważyć, że nie musicie się ze mną zgadzać i proszę o nie hejtowanie mnie za taką, a nie inną opinię (lol)

  • Mccree nie ma szans z Moirą bo pewnie i tak po flashbang’u ucieknie mu shiftem za plecy, rzuci kulę i zacznie atakować zwykłym atakiem. A Bagieta powinna mieć usunięte samoleczenie bo to po prostu zbyt op. Nawet Reinhardt nie ma z nią szans chociaż ma 2 razy więcej hp.
   Wystarczy że go ogłuszy i zacznie w niego nawalać a rozstawienie tarczy nic nie da. Szarża też w niczym nie pomoże bo i tak to przeżyje. A jak taka Bagieta ma jeszcze solo heal z innym healerem to jest już nie do zabicia. Masakra.😖

   • Zaraz zaraz, że Rein nie ma szans z Bagietą? Ja jak nim gram to zazwyczaj udaje mi się ją zabić, bo: młot przenika przez
    jej tarczę, Rein zadaje duże obrażenia, a gdy ma się skilla można ją dobić na dystans ognistym pociskiem

  • Moira? Moira jest w porządku. Ona nie zadaje wcale takich obrażeń. Jej jedynym źródłem supportowania jest leczenie, a wy ją nerfić chcecie… I tak dostanie nerfa w następnym patchu na leczenie przez bariery, a mocno dostała w dupę przez tę metę,a ten nerft sprawi, że będzie prawie useless. Najwidoczniej wszyscy chcą Mercy jako must pick raz jeszcze. To czemu nie przywrócić mercy jej starej Valkyrie z 2 rezami skoro tak bardzo domagają się nerfienia 1 z 3 main healerów ;))))))

  • Akurat Hanzo moim zdaniem jest mniejszym problemem od Bagiety. Przy nim przynajmniej trzeba mieć trochę skilla, a ten niby support nic nie musi, bo sam kosi DPS’y bez konieczności celowania. Nie tak sobie wyobrażałem role healera w grze, a ponadto znaczna część zapomina o leczeniu i podobnie jest z Moirą…

  • A Mercy? Czy może uważasz, że postać z:
   – najlepszą umiejętnością w grze na cd
   – mobilnością we wszystkie strony na 2 sekundowym cd
   – regeneracją życia po 1 sekundzie
   – autolockiem
   powinna mieć o niebo lepszy heal niż biedna Ana? ;-;

   • Weźmy pod uwagę, że Mercy ma bardzo niski potencjał ofensywny. Jej główne zadanie to leczenie, pod względem ataku nie ma w ogóle szans konkurować z takimi supportami jak Lucio, Zenyatta, Moira, Ana czy Brigitte.

    • I co z tego? Jej pistolecik zadaje zaskakująco dużo obrażeń, a fakt, że przy takich małych wymaganiach mechanicznych nadal jest bardziej efektywna od Any granej przez najlepszych z najlepszych jest po prostu smutny :v

     • Ostatnio grałam sobie quick play ze znajomymi i wzięłam mercy od razu mówiąc że nikogo nie wzmacniam i nie leczę (ekipa cała ze znajomych także nikt z tym problemu nie miał bo gierki typowo 4fun) i to co może zdziałać ten pistolecik to aż szok, zabija się tym przyjemnie, bez większych problemów a gdy dodamy że chwilowa ucieczka z walki odpala nam regeneracje to już w ogóle, lubię grać mercy ale jestem zdania że Ana powinna dostać dużo więcej miłości

     • Tym pistolecikiem musisz celować noobie z golda. W bronzie siedz to tam ana mozes sobie „grac” nikt any serio nie traktuje wyzej. Przypierdalasz sie nie do tej postaci co powinienes. Popatrz na balans suuportow i co widzisz? Bo ty kurwa ana grasz to buffowac? Na zenku graj jak chcesz depeesowac. A jak ci aima brakuje to bagiete bierz albo moire. Zjeby biora ane i zamiast leczyc to dps idzie. I tu jest problem any bo to jest troll pick. Jak chcesz snajpic to widow bierz. Jakby ciebie do balansu wpuscic to by burdel byl taki ze grac by nie szlo. Najlepsi jak ana nie graja to na tanki ida. Miales ane juz w gównomecie a teraz bagieta to bys z respa nie wyszla a po nerfach mercy to phara nikt by nie ugral. Ty lepeiej sie za gre wejs filozofie. Bo ty kurwa tak chcesz. Zenka bierz, lucka. A jak nie umiesz to bagiete i moire. A nie trollowanie na anie i uj z gry jest bo on kurwa pro jest i na anie.
      mercy mila nerfy ana buffy i to buffy zle. Bo w dps zamiast w heala.

     • Oho odzywa się main Zena płacze na Ane która bez problemu leczy więcej niż Zen plus jej granat jest kontrą na tego jego ulta co mnie zawsze śmieszy Zaria używa grawitacji Hanzo smoka enemy Zen już ulta odpala a tu proszę leci granacik trafia do celu leczenie nie działa i ojojoj wszyscy nie żyją a ult Zena się zmarnował jak on chyba jest useless w tamtym teamie.

     • Lmao, weź ty się już bardziej nie ośmieszaj. A jak już chcesz rozmawiać to załóż konto żebym wiedziała kim jesteś, no chyba że już zostało zbanowane, w takim przypadku mogę cię tylko jeszcze raz pożegnać ;)

     • Ten moment kiedy ktoś w 1 komentarzu przekroczy jednocześnie twój rekord błędów ortograficznych popełnionych w 5 klasie SZP ze stwierdzoną dysortografią i ustanowi kolejny poziom na skali bycia debilem :3

     • I sprawdz demage any i demage mercy na sekunde i co to sa za typy obrazen. Na anie masz projectile i hitscan do tego o wydluzonym dzialaniu a na mercy uja masz. Ciebie to chyba gra na anie zaskoczyla. Jak nie umiesz nie graj ana. Z any zrobisz koksa to masz po grze. Jak wejdziesz wyzej w sr to zrozumiesz. Ana ma za mala mobilnosc na to co jest. Zjebali ja celowo na statycznego snajpera i to nie jest postac dla nooba. Na mercy graj i strezlaj pistolecikiem to masz kolejnego raporta jak nie wyleczysz minimum 15 k obrazen. Jak mi jest sutno to Reina boorę z malymi wymaganiami mech i nakurwiam. A ciota biega aną i chuja leczy bo snajpi ale on pro jest a ja chuja na randze takiego mam i sie męcz. Wtedy idzie raport od wszystkich. Wyjdz z golda to zobaczysz jak gra wyglada.

   • Mercy powinna miec lepszy heal niz ana bo jest do czego innego niz ana. Musi miec passive regenneration. Bez tego mercy mozesz z gry skasowac bo apteczki na mapach beda lepsze.

    Mercy moze sama leczyc caly team w teamfight a ana tego nie zrobisz. Po co anie lepszy heal. Ma dobry tylko trzeba umiec nia grac i comp musi byc na ane. Znerfisz mercy dasz buffa anie i masz phare z głowy i połowe compow. Ana to troll pick. Ale przez moire i bagiete a nie mercy. Ana musi musi miec zmniejszony demage, heal jak ma a dany lunge jak ma Hanzo na ta mete co jest.

    • Tia… nie zgadzam się z 100% tej wypowiedzi, więc może lepiej nie wchodzić w dyskusję, bo nic z tego nie wyniknie ;)

     • Grac sie naucz ana to zobaczysz jak ona leczy. Lecz a nie na dpsie idziesz nią. 15% umie nia grac bo zamiast healowac to sie bawia. Jak ja widze ane co ma ponizej 50% win rate to idzie raport z automatu na rankedzie.

     • Jeśli reportujesz kogoś na starcie meczu za to że ma poniżej 50% win rate na Anie to jesteś ignorantem i bucem który powinien do krainy banicji polecieć jako pierwszy i już z niej biletu powrotnego nie dostać.

     • A teraz jeszcze będziesz mnie obrażać? Dziękuję za taką rozmowę i życzę (nie)miłego dnia

      PS Polecam też zapytać się jakiegoś dobrego sup maina (czyt gm lub wyżej, który nie jest otp) jak ci się zdarzy spotkać co sądzi o stanie Mercy i Any ;)

     • Przecież to jest technofob. On zenkiem w srebrze siedzi, o grze pojęcia nie ma, a się wypowiadać próbuje. Lulz.

     • Nie mam pojęcia kto się wypowiada, a i tak traktuję wszystkich po równo, więc nie ma to najmniejszego znaczenia

      ¯_(ツ)_/¯

     • Ty tam morda smieciu z golda sam gowno wiesz o tej grze a sie przypierdalasz do lepszych zeby kompleksy leczyc patologia normalnie.

     • Moze dla ciebie lajzo randomowy, chciales – podalem a jak sie okazalo goldziku ze faktycznie jestem lepszy to stwierdzasz ze moj profil nie jest moj, niezla logika zjebie ;] nie musisz wierzyc ze to moj, ja to wiem i mi wystarcza widac teraz jakie masz ego cepie z golda i nie mozesz sie pogodzic z tym ze jestem lepszy ;]

     • Kretynie ah kretynie jestem mainem zena wiec malo co gram innymi postaciami co sam widziales, ana mi nie szlo to ja odstawilem ale pozostaje przy swoim, jak nie masz 50% wr na niej to report i elo ;] konce dyskusje ze zjebkiem z golda bo szkoda mojego cennego czasu na idiote ktory idzie w zaparte mimo faktow ktore dostal na morde ;]

     • I na co go pajacu wyzywasz? To, że masz Grandmastera na zwykłych rankedach to nie znaczy, że jesteś taki wspaniały. Dla mnie to jest śmieszne, że typek ma wyższą rangę w Overwatchu i jest niewiadomo jaki Bogiem tej gry i uwaga trzeba go czcić bo Cię zwyzywa. Koło dupy mi lata to, że jesteś mainem zenyatty. Jestem ciekaw jak sobie tym Zenyattą poradziłeś na deathmatchu, pewnie goldzik albo platynka bo go goldziki/silverki ze zwykłch rankedów wszystkim cisną. W ogóle wytłumacz mi jakim trzeba być baranem by reportować kogoś kto ma mniej niż 50% winrate’a daną postacią? XD

      Nie wszystkie mecze da się wygrywać a nie każdy gracz gra tym czym gra najlepiej bo wolą się dostować do drużyny i co ktoś sobie zagra aną bo akurat potrzeba to reporcik? xD dla Ciebie typie i popieram Koordyego.

     • Jedynym kretynem, którego tu widzę to jesteś ty. Ignorant, który reportuje inne osoby bez większego powodu, wyzywający innych, bo mają inne zdanie od ciebie. Polecam zainwestować trochę czasu w samowychowanie, bo to co tu prezentujesz jest dziecinne i żałosne.

     • Spokojnie. To akurat JEST randomowy profil, a gość jest tylko trollem który zapuścił się troszkę za daleko i teraz zaczyna brnąć w wyimaginowane scenariusze… wielu takich było i on też do nich należy

     • A paru tutaj takich już wpadało od czasu do czasu. Życie ich sklasyfikowało poniżej normy więc w internecie szukali gloryfikacji poglądów. Każdy z nich szybko się z powrotem zawijał. okresowo wracali ale bez większego skutku :3

     • Za reportowanie z automatu sam powinieneś dostać bana, jest to składanie fałszywych raportów do supportu(w tym czasie nie masz jeszcze dowodów na to, czy osoba trolluje czy nie).A tak btw. Mercy nie powinna leczyć więcej od Any, tu wystarczy chwilę pomyśleć ->postać, która zagrasz dobrze albo zdechniesz ->postać, którą zagrasz źle – masz szanse na przeżycie, zagrasz dobrze – masz szanse na przeżycie. Ana nie wybacza błędów, za jeden błąd możesz zapłacić życiem, a nawet straceniem punktu, podczas gdy Łaska wybacza błędy swoje, jak i sojuszników(Shift i Rez). Która postać powinna mieć stabilniejsze i silniejsze na dłuższą metę leczenie? Według mnie Ana, ale to tylko moja opinia.

 • Jak postać nie będzie wymagała aima najlepiej jakiś skurwesyński dps , to przejadę się do blizzarda i im wszystkim wpierdole , spale serwery i zrobię wszystko co najgorsze .

   • Bo mam dość nowych postaci, ciągłych nerfów buffów, re-worków, Blizzard robi aktualnie z servera zwykłego, testowy. Nowe postacie wychodzą za szybko testowanie ich powinno zajmować 5-6 miechów. A nie 2 tygodnie. A potem wyskakują kwiatki nerfy i buffy i nie potrzebne reworki. Jak dla mnie niszczą tą grę kawałek po kawałku. I to głównie przez to po prostu nie jestem zadowolony z tego co się dzieje. [email protected] NIE KAŻDA POSTAĆ MA PREDYSPOZYCJE DO E SPORTU.

    • Pamiętaj, że gra jest robiona przede wszystkim dla graczy, którzy już przy aktualnym cyklu wydawania postaci/map i tak dalej, narzekają na zbyt długi czas oczekiwania, a ty chcesz go jeszcze tak drastycznie zwiększyć. Nie przejdzie, choćby skały srały.

     • Wiem o tym, dlatego piszę. Bo to nie jest LoL gdzie postacie wuchodzą szybko tutaj każda postać inaczej wpływa na inną. A to ,że społeczność woli ilość a nie jakość no to nie moja wina.

    • I w tym leży największy błąd Blizzarda (odnośnie ostatniego zdania), że próbuje każdą postać zrobić grywalną na najwyższym poziomie, co jak wiemy, przy tak dużych różnicach w wymaganiach co do umiejętności, nie ma najmniejszych szans powodzenia, bo się kończy jak teraz, że cała gra jest zdominowana przez no-skillowych bohaterów.

     Łatwe postacie powinny dominować low elo, trudne high elo. Tyle. Blizzard oczywiście wymyśla koło na nowo i skapnie się, że tak się powinno balansować bohaterów za jakieś 3 lata.

 • Ktoś pisał o tanku szponu ala Rein, ale odporny na stuny. Nie głupi pomysł, ale stawialbym na dpsa. Ciekawy by był także DPS zadający procentowe obrazenia.

 • I tak nic nie przebije Any. Kiedy wychodziła był ten niesamowity hype. Leczący sniper. Sleep dart jako perfekcyjna umiejętność w hero shooterze bo wymagająca skilla, ale im więcej jej od siebie dasz tym więcej dla Ciebie uczyni. Bio-nade czyli ofensywa i defensywa w jednym. Design na najwyższym poziomie. A sama postać popychająca lore do przodu o lata świetlne nie to co inne postacie.

 • JA NIE CHCE KOLEJNEJ POSTACI TYLKO CHCIAŁBYM USUNĄĆ CHOLERNĄ MOIRE, BRIGITTE, D.VE, MCCREEGO I ZMIENIĆ SYSTEM RANKINGOWY (A SZCZEGÓLNIE NA TRACENIU MNIEJSZEJ ILOŚCI SR CZY TAM RU)

  • FAJNIE.
   Skoro tak ładnie prosisz, to na pewno to zrobią. Dla Ciebie. Serio, Jeff już do mnie pisał.

  • A JA CHCE ŻEBY USUNĘLI CHOLERNĄ FARĘ, BO ONA PSUJE CAŁĄ GRĘ I DEKONCENTRUJE PRZEZ TO, ŻE JEST JEDYNĄ POSTACIĄ, KTÓRA LATA I MUSISZ SIĘ GAPIĆ W GÓRĘ PODCZAS, GDY RESZTA WROGÓW SIEDZI NA DOLE I DO CIEBIE STRZELA

 • Kolejna postać to będzie Symmbiornstion :v gość będzie rzucać wieżyczkami w formie bastiona po całej mapie które będą miały autolocka na targety, przy każdym kroku będzie upuszczać za sobą +75 pancerza a ult będzie stawiał barierę bezpieczeństwa nad swój team podczas której na resztę mapy będą spadać pociski atomowe :|

 • Jeśli to będzie kolejne natarcie to naprawdę… musieli by dodać tanka bądź healera, ale bardziej tanka ponieważ jak wiemy ostatnio pojawiły się bagieta i moira.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ