Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zwiastun Zimowej Krainy Czarów 2019. Prezentacja skórki Sigmy
News

Zwiastun Zimowej Krainy Czarów 2019. Prezentacja skórki Sigmy

Pierwszy zwiastun Zimowej Krainy Czarów 2019.


To, że jutro startuje nowy event, w którym zobaczymy między innymi nową skórkę Sigmy wiedzieliśmy od jakiegoś czasu. Blizzard postanowił poczekać jednak do ostatniego momentu z jakąkolwiek zapowiedzią.

Dzień przed aktualizacją zobaczyliśmy skina Sigmy już w pełnej wersji, wraz z potwierdzoną datą nadchodzącego wydarzenia.

Zimowa Kraina Czarów 2019

Blizzard oficjalnie ogłosił datę wydarzenia wraz z prezentacją Rime Sigmy. Zimowa Kraina Czarów 2019 rozpocznie się 10 grudnia i będzie trwała aż do do 2 stycznia.

Tak jak co roku, 24 grudnia w grze powinny być dostępne do odebrania darmowe skrzynki. Oprócz tego na samym zwiastunie widzimy „nową” wersję mapy – Czarny Las zimą, ale w nocy. To prawdopodobnie jedyna nowość oprócz przedmiotów kosmetycznych.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Bardzo ładny skin ale mnie nie stać (na razie) więc kupuje Lucia Polarnego Lisa. I po raz pierwszy zagram w Winter Wonderland bo gram od lutego więc będzie super.

  • Hmm w tle jest inny motyw przewodni eventu,inna wersja mapy Blizz chyba nie mówił że dostaniemy tyle samo rzeczy na Winter Wonderland co na Halloween i Irzyska więc może to coś znaczy a może to depresja wywołana oczekiwaniem na OW2

    • To nocno-zimowa wersja czarnego lasu, obecnie ma wersję dzienno-zimową, więc niezbyt dużo nowości

  • Wypaliłem się przez ostatnie tygodnie, w Overwatch nic się nie działo, i teraz jak startuje event w ogóle się nie jaram…Szkoda, bo bardzo lubię tę grę…

  • Teraz już czuję to co czują starzy gracze, to jest moja druga kraina czarów i w ogóle się nie jaram. Pierwszy raz powtarza mi się event 😥

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ