Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowe legendarne skiny do Genjiego i Smugi zapowiedziane!
News

Nowe legendarne skiny do Genjiego i Smugi zapowiedziane!

Blizzard podczas finałów Overwatch League pokusił się o niezłą zapowiedź. Do gry zostaną wprowadzone nowe skiny do dwóch postaci – Smugi i Genjiego.


Studio planuje organizację jeszcze jednego eventu, związanego ze światem e-sportu. Chodzi oczywiście o All-Stars Weekend, który odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że oprócz najlepszych zawodników na scenie, w grze pojawią się dwie legendarne skórki.

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, w jaki sposób będzie można otrzymać te skórki, jednak zapewne będzie się to jakoś łączyło z samą transmisją.

Skórki okazyjne to coś, na co czekamy i być może w końcu je dostaniemy

Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to chyba druga akcja (po D.Vie z Heroes of the Storm), w której dostajemy skórki niezwiązane stricte z wydarzeniami sezonowymi. Tym razem będą to skiny okazyjne, które będą do zdobycia w jakiś inny, unikalny sposób. To coś, na co długo czekaliśmy i co warto rozwijać. Na pewno wiele osób będzie zainteresowanych zdobyciem elementów kosmetycznych, które będą dostępne tylko przez określony czas.

Mam tylko nadzieję, że nie pójdzie to w stronę dodatkowych płatności.

Jak Wam się podobają?

92 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ