Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowy wygląd klienta Battle.net. Jest czytelniej i nowocześniej
News

Nowy wygląd klienta Battle.net. Jest czytelniej i nowocześniej

Blizzard zaktualizował wygląd swojego klienta do uruchamiania gier.


Gry Blizzarda uruchamiamy przy użyciu specjalnego klienta, zwanego Battle.net. Od jakiegoś czasu są tam również produkcje, który wyszły typowo od Activision, co wielu graczom po prostu się nie podobało.

Blizzard stworzył więc zupełnie nową wersję launchera, która jest zdecydowanie bardziej przyjazna.

Nowy Battle.net

Nowa wersja beta daje możliwość wybrania gier, które mają nam się pokazywać w głównym menu. Dzieje się to za pomocą gwiazdek. Nie chcemy którejś gry, odznaczamy gwiazdkę.

Choć mówimy tutaj o kliencie Activision Blizzard, to Activision zostało podpisane jako „Partnerzy”. Możemy w całości wyłączyć tę sekcję, co pewnie spodoba się wielu graczom Blizzarda. Podobnie w drugą stronę, osoby uruchamiające tylko CODa będą mogły w końcu schować wszystkie niepotrzebne produkcje.

Całość wygląda naprawdę dobrze, znajomi po prawej stronie, środkowa część poświęcona nowościom z interesujących nas tytułów i o wiele ładniejsze UI.

By włączyć nową wersję Battle.net, wystarczy wybrać logotyp platformy w lewym górnym rogu i w ustawieniach sprawdzić dostępność BETA.

Musicie mieć jednak na uwadze, że jest to jeszcze testowa wersja, która może mieć różnego rodzaju problemy. Gdyby takie Wam się przytrafiły, można to zgłosić po prawej stronie u góry klienta.

Battle.net już od dawna wymagał aktualizacji i bardzo dobrze, że studio zdecydowało się w końcu zadbać o tę część działalności.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ