Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Otwarte beta testy Overwatch przedłużone do 10 maja!
News

Otwarte beta testy Overwatch przedłużone do 10 maja!

Beta testy wydłużone

Otwarte beta testy Overwatch zostały przedłużone przez Blizzard o kolejne 24 godziny i zakończą się 10 maja o godzinie 19:00. Cały dodatkowy dzień grania w Overwach! Brzmi znakomicie!

Informacja od Blizzarda:

[blizzardquote author=”Lylirra”]Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawią testując Overwatch. Bo my jak najbardziej! Cieszymy się, że mamy możliwość zmierzyć się z Wami na komputerach PC, konsolach PS4 i Xbox One. Od zeszłego tygodnia mamy możliwość zbierania waszych przemyśleń oraz opini na temat gry. Wdrażania poprawek opartych na wpisach forumowych oraz zbierania kluczowych danych z rozegranych gier.

Jesteśmy bardzo wdzięczni. Powiedzieć dziękujemy milionom beta testerów, którzy codziennie grają w Overwatch to będzie za mało. Dlatego przedłużymy testy o kolejne 24 godziny na wszystkich platformach. Oznacza to, że beta zakończy się 10 maja o godzinie 10:00 czasu (PDT) we wszystkich regionach.

Rozpiskę stref czasowych znajdziecie tutaj: thetimezoneconverter.com

Życzymy dobrej zabawy przez kolejne 24 godziny grania i mamy nadzieję, że zobaczymy Was znowu 24 maja!

– Zespól Overwatch[/blizzardquote]

Oryginał wypowiedzi na forach Overwatch:

[blizzardquote author=”Lylirra”]We hope everyone has been enjoying the Overwatch Open Beta. We certainly have! We’ve loved being able to play alongside you on PC, PS4, and Xbox One. Over the last week, we’ve also had the opportunity to listen to your thoughts and opinions on the game; make improvements based on your reports in these very forums; and collect invaluable data just from you playing normally.

We couldn’t be more grateful. So, as a small way of saying „thank you” to our community and the millions of players who’ve logged in so far, we will be extending the Open Beta by 1 day on all platforms. This means the beta will now conclude on May 10 at 10:00 a.m. PDT in all regions.

For time zone assistance, please visit: thetimezoneconverter.com

Enjoy the 24 hours of overtime, and we hope to see you again May 24!

– The Overwatch Team[/blizzardquote]

Nie ma to jak dobra wiadomość o poranku w wolny dzień! Mamy nadzieję, że cieszycie się tak samo jak my! Teraz pozostaje nam tylko skorzystać z prezentu Blizzarda – do zobaczenia na Battlenecie!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ