Overwatch za 84 złote! Przecena na Overwatch na Czarny Piątek!


Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami, z tej okazji wjechała przecena na Overwatch!


Niedawno zaczął się darmowy weekend, teraz standardowo pojawiła się promocja na OW!

Oficjalny komunikat

Ponad 35 milionów graczy dołączyło do walki o przyszłość, ale świat potrzebuje więcej bohaterów!

Teraz macie najlepszą okazję, aby zostać jednym z agentów Overwatch! Przez ograniczony czas wszystkie wersje Overwatch będą sprzedawane w obniżonej cenie. Do 27 listopada gracze będą mogli zakupić cyfrowe kopie PC standardowej edycji Overwatch® za 19,99 EUR, a Overwatch®: Game of the Year Edition za 29,99 EUR w sklepie Battle.net.

Przez ten czas możecie również skorzystać z promocji na edycję Game of the Year Edition na PC, PlayStation 4 i Xbox One u naszych partnerów detalicznych* oraz w internetowych sklepach PlayStation i Xbox. Więcej informacji znajdziecie na ich stronach.

*Cena i czas trwania promocji mogą się różnić w zależności od sprzedawcy.

Jeżeli jesteście gotowi odpowiedzieć na wezwanie, to skierujcie swoją infrawizję na Overwatch: Game of the Year Edition – poza wszystkimi postaciami, mapami i funkcjami otrzymacie również pełen zestaw zawartości dodatkowej do gry oraz elementy powiązane z Overwatch do innych tytułów Blizzard Entertainment. A jeżeli jesteście już agentami Overwatch, możecie ulepszyć grę do edycji Game of the Year za jedyne 10 EUR!

Odwiedźcie stronę buyoverwatch.com i dołączcie do swoich nowych sojuszników. Nie zwlekajcie jednak, ponieważ promocja kończy się 28 listopada o godzinie 9:00 czasu polskiego.


Podziel się ze znajomymi!

20 comments, 386

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...