Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch a tabela wyników
News

Overwatch a tabela wyników

Wiele osób, które przed Overwatchem grały w FPS’y wraca uwagę na to, iż obecnie w grze nie ma tabeli wyników. Fakt, niekiedy przydałoby się mieć możliwość podejrzenia własnych punktów na tle innych.

Przypomnijmy jednak, że Overwatch miał taką tablicę, jednak twórcy po niedługim czasie zdecydowali się ją zamienić na to co dostępne jest dzisiaj, czyli system kart. Dlaczego Blizzard zarządził takie, a nie inne rozwiązanie? Bazując na odzewie graczy, którzy zgodnie stwierdzili, że taki system do tej gry zwyczajnie nie pasuje. Głównym argumentem był fakt, iż nie wiadomo było jak i dlaczego dany gracz zdobył tak dużo punktów a porównywanie się z innymi przy takim rodzaju rozgrywki nie miało sensu.

Często również osoby grające bohaterami, którzy nie robili niesamowitych DPS, a jednak miały bardzo duży wpływ na rozgrywkę, zmieniały swoje klasy postaci w następnych rundach, by nie zamykać tabeli.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

  • O kurwa, chłopie to nie gracze dali feedback, że tabeli ma nie być! To Blizzard postanowił, że gracze na podstawie tej tabel grali na fragi, a nie drużynowo…skąd ty takie denne źródła bierzesz? a punkty zdobywało się ze healowanie czy boostowanie bohaterów…więc to nie ofensorzy robili tylko punkty…

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ