Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch Classic w 2020 z pierwotnymi wersjami postaci i skinem Jeffa Kaplana?
News

Overwatch Classic w 2020 z pierwotnymi wersjami postaci i skinem Jeffa Kaplana?

W internecie pojawił się ciekawy „przeciek”, który sugeruje pojawienie się Overwatch Classic.


W temacie Overwatch tygodniowo jest kilka przecieków. Dlatego każdy z nich należy brać z dystansem. Ten jednak jest na tyle ciekawy, że warto o nim wspomnieć. Według niego, w przyszłym roku mielibyśmy otrzymać w sprzedaży specjalną wersję gry.

Overwatch Classic zaproponowałby nam powrót do pierwotnej wersji gry sprzed kilku lat. Bez zmian bohaterów. Jest to coś fajnego, natomiast prawdopodobnie klasyczna wersja jest dziełem jednego z graczy. Świadczy o tym kilka elementów.

Klasyczny Overwatch w 2020 roku?

W sieci pojawił się ciekawy przeciek odnośnie klasycznej wersji Overwatch. Wygląda, jak coś stworzonego przez fanów. Sami zerknijcie:

Na okładce widzimy coś bardzo interesującego. Skin Jeffa Kaplana do Hanzo. To ten szczegół, który sprawia, że bardzo trudno w to uwierzyć. Dalsze materiały pokazują między innymi klasyczne umiejętności, jeszcze przed zmianami. Pamiętacie pierwszą Symmetrę, albo pierwszego Bastiona?

Oprócz tego gracze mieliby otrzymać 10 skórek z różnych eventów. Poza Smugi to oczywiście pierwotna wersja bohaterki, która została w pewnym momencie zmieniona na nieco mniej wyzywającą. Jej powrót na pewno ucieszyłby wiele osób, ale ponownie – mało prawdopodobne, by Blizzard do tego wrócił.

Tagi

11 komentarzy

Dodaj komentarz

 • To wygląda tak bardzo FAKE, nawet porównując do tych z OW2 tam były całe modele a tutaj wszystko co można znaleźć w internecie a ten skin Jeffa to nawet nie skin tylko hanzo w okularach

 • jprdl, to jest fake a wy piszecie o tym artykul xDD
  za niecaly rok bedzie ow 2 a ludzie jeszcze sie pultają o ow classic xD
  Gratuluje

 • @Redakcja po co utrzymujecie stronę overwatch.pl? Powstało boop.pl które jest połączeniem kilku gier więc kompletnie nie widzę sensu utrzymywania tej strony. Newsy tutaj też pojawiają się bardzo rzadko. Wcześniejszy jest sprzed tygodnia a jeszcze wcześniejszy sprzed prawie trzech! Winą nie jest brak tematów bo na boop.pl jakoś pojawiają się nowości związane z Overwatch. Mam wrażenie, że odkąd założono boop.pl to ta strona została odstawiona na boczny tor i teraz sobie po prostu egzystuje i czeka na niechybną śmierć i zapomnienie. Ukróćcie jej cierpienie i ją zlikwidujcie. Taka jest moja opinia.

  • Niech po prostu te overwatchawe newsy co dają na boopa dali też na overwatch.pl, nie zaglądam na boopa, bo nie obchodzą mnie newsy z innych gier.

   • Rozumiem Cię ale jeszcze się nie urodził taki co by każdemu dogodził. Na stronie boop u góry masz listę gier, wybierasz tą która Cię interesuje i problem z głowy 😉

  • Hej,
   Owpl nie pełni obecnie żadnej większej roli i słusznie zauważyłeś, że na Boopie ciągle pojawiają się newsy i tematy nie są większym problemem. Uznaliśmy jednak, że tutaj będą lądowały ważne informacje. Takich przy Overwatch obecnie nie ma i prawdopodobnie nie będzie do czasu wydania Overwatch 2.
   Strony natomiast nie zamykamy, bo praktycznie nic nas nie kosztuje, a być może przyjdzie ponownie moment przy Overwatch 2, że będziemy chcieli jednak coś z nią zrobić większego.

   • Czyli strona po prostu egzystuje. Jest bo jest ale nic większego z nią nie będzie… Do czasu premiery Overwatch 2.

    • Bardzo możliwe, choć nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Cały czas się rozwijamy i trudno powiedzieć, co będzie za ten rok.

 • Jakby był za rozsądną cenę to mógłbym nawet się zainteresować. Szczególnie, że interesuje mnie „jak to drzewiej bywało”. Przy okazji, w sekcji bohaterów tutaj są przestarzałe informacje

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ