Overwatch League naprawdę dało czadu, ogromny sukces!


Dzisiaj mieliśmy pierwsze „normalne” mecze.


Overwatch League naprawdę dało radę i jak na start, nie ma praktycznie na co narzekać. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania, prezentując nam kilka naprawdę kozackich zagrań. Fajnie, że powiadomienia bezpośrednio w grze zadziałały i dzięki temu więcej osób ogarnęło, że zaczynają się mecze. Sam sposób komentowania, te przejścia pomiędzy zawodnikami, podsumowania na koniec meczu, to wszystko wyglądało mega profesjonalnie i widać, że Blizzard bardzo się do tego przyłożył.

Arena także robi niemałe wrażenie!

Dzięki lidze, Overwatch wskoczył na pierwsze miejsce na Twitchu, osiągając zawrotne 441 tysięcy osób na strumyku w szczytowym momencie. Nawet dziś, kiedy lecą powtórki, ogląda je około 35 tysięcy osób. Co ciekawe, ludzie z innych gier zaczynają interesować się Overwatch. Już dzisiaj pojawiają się pytania o to, czy warto kupować, o co w tym chodzi i co to za gierka.

Skórki zrobiły swoje

Cały plan na reklamowanie ligi wypalił w 100%. Blizzard doskonale zdawał sobie sprawę, że to ze skórek ludzie najbardziej się cieszą i że to one będą wszystko hype. Tak też się stało. Teraz pozostaje nam tylko czekać na dodatkową, bonusową zawartość za obecność na streamach i ludzi przyjdzie dwa razy tyle, co dzisiaj w nocy.

Skoro już o nocy mowa…

Dla nas w Polsce to trochę lipa, że mecze zaczynają się tak późno. Większość z nas nie jest w stanie oglądać zmagań o tej pierwszej, trzeciej, czy nawet piątej rano. Na szczęście zaczyna się weekend i teraz będzie łatwiej.

Poczuliście w nocy trochę emocji, czy dopiero dzisiaj będziecie wszystko śledzić przez wzgląd na weekend?

I takie małe info, planujemy rozwiązanie powiadamiania o meczach, ale przez mój remont, prace nad wprowadzaniem kolejnych rzeczy trochę się opóźnią.


Podziel się ze znajomymi!

74 comments, 125

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...