Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Buff Hanzo był przypadkowy i miał związek z reworkiem!
News

Buff Hanzo był przypadkowy i miał związek z reworkiem!

Ostatnio społeczność dość mocno zaskoczył fakt, że Blizzard nagle wzmocnił Hanzo. Teraz mamy już pewność – to miało związek z reworkiem.


Kilka dni temu Blizzard zmniejszył cooldown na Strzale Rozpryskowej z 10 na 8 sekund. Była to niesamowicie niezrozumiała decyzja, bo w końcu umiejętność ma kompletnie zniknąć z Overwatch. Bez sensu był jej buff i tak oto, mamy oficjalne potwierdzenie:

To było niezamierzone (buff Hanzo). Niektórzy zgadli, że wzmocnienie ma związek z większymi zmianami, które wejdą w następnej aktualizacji.

To zdanie ma w sobie więcej dobrych informacji. Dowiedzieliśmy się, że faktycznie, czas odnowienia nowego skilla będzie wynosił prawdopodobnie 8 sekund. Jest to dokładnie to, co pisaliśmy przy okazji buffa:

Wnioski? Buff prawdopodobnie zdradza nam cooldown nowego skilla, który zajmie miejsce strzały – Rapid Shot (wersja robocza).

Drugą dobrą informacją jest „następna aktualizacja” Oznacza to tyle, że rework Hanzo jest tuż za rogiem!

 

Pozostaje nam jedynie czekać!

17 komentarzy

Dodaj komentarz

 • W sumie nie wiem, po co oni usuwają strzałe rozpryskową. Spełniała ona swoje zadanie: zabijała z zaskoczenia. Bardzo podobały mi się zabicia tą strzałą odbitą pod nogami i „przypadkowe” kille.

 • Jak hanzo będzie MINIMALNIE silniejszy jak obecnie i więcej skill niż luck , wracam do overwatcha i mainuje hanzo .

  • Mi się wydaje, że nie będzie więcej skilla potrzeba :P Overwatch nie zmierza w tą stronę, a widać to po ostatnio dodawanych bohaterach, typu moira, brigitte, ten nieszczęsny złomiarz który spamuje przed siebie… Lecimy w stronę no aimowych postaci, no trudno.. ja wielkie nadzieje pokładałam w dobrej rozgrywce na poziomie, ale jak na razie nawet nowy event nie sprawi, że wrócę do gry, trochę smutno mi… ;)

    • Ja na siłę rozegrałam kwalifikacje, ostatnio weszłam żeby zobaczyć ten event, zagrałam raz (pierwszy i ostatni), sprawdziłam pkt i okazało się, że tak długo już nie grałam, że spadłam do 3k, więc stwierdziłam, że daruje sobie… Odpale grę przy następnym sezonie zagram te 10 kwalifikacji, dla pkt do broni, bo kto wie, może kiedyś coś się zmieni i znów wkroczę do gry :)

     • Jeśli oczekujesz w każdym meczu postaci z wymaganym aimem czy innego typu „skillem” to ta gra nie jest dla Ciebie bo ona do tego według mnie nigdy nie zmierzała. Tutaj ważniejszy jest teamwork albo jeśli już trafi się jakaś postać dla was „no skillowa” to zawsze powinien się znaleźć sposób, żeby ją pokonać.

 • No, czyli koniec scattera pod nogi jest bliski i dobrze. Teraz jeszcze tylko niech zrobią coś ze spamratem. Bo na zasrane smurfy raczej ciężko będzie coś poradzić :/

 • Dla mnie spoko bo mam ochotę nauczyć się nim grać a będę miał przewagę nad innymi którzy mainują hanzo od nwm 100h
  Dla tych co będą pytać czemu ?
  Bo będą przyzwyczajeni do e i strzał pod nogi

  • Nie zła odpowiedź , bo będą przyzwyczajeni do prędkości strzały , to jest zmiana w której prawdziwy main hanzo odczuje różnice

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ