Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch ma już ponad 20 milionów graczy!
News

Overwatch ma już ponad 20 milionów graczy!

Blizzard doskonale wiedział, czego brakuje na rynku.


Już od pierwszych zapowiedzi można się było domyślać, że Overwatch odniesie ogromny sukces. Niektórzy wątpili, że cokolwiek jest w stanie namieszać na rynku, zdominowanym przez kilka czołowych tytułów. Historia OW pokazała, że zawsze jest miejsce na coś nowego, świeżego.

Przez chwilę nawet Overwatch był popularniejszy niż samo League of Legends. Niedawno cieszyliśmy się także z tytułu najchętniej oglądanej gry na Twitch.tv, wydanej w 2016 roku.

Dzisiaj świętujemy przekroczenie progu 20 milionów graczy!

We also want to share the news that Overwatch has crossed a new milestone—20 million players—making this special holiday treat all the sweeter.

Ktoś wątpił w Overwatcha?

17 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Pograłem kilka godzin i odstawiłem ‚na półkę’ gra zaczyna się szybko nudzić a mała liczba postaci tylko w tym pomaga,ale gra ma potencjał.

  • Ja uważam, że mała liczba postaci pasuje do tej gry zwiększając tylko model „easy to learn, hard to master”, który bardzo pasuje. Zwariowąłbym, gdybym musiał uczyć się mechanik 123 postaci

   • Ogólnie mała ilość postaci mi nie przeszkadza tak bardzo jak to że spodobały mi się tylko 2 (smuga i D’va)
    A tak po za tym Overwatch jest dużo bardziej powtarzalny niż np .lol tam możesz w każdej grze zmieniać runy, masterie,specjalizacje , przedmioty, linie , bochaterów ,granie na lini, taktyke , tryby (w overwatch też lecz tam nie takiej rożnicy między trybami) i wiele innych rzeczy dzięki którym dłużej mam ochotę grać w lola.

    • sam napisałeś że pograłeś kilka godzin i odstawiłeś. gra ma więcej do zaoferowania niż udało Ci się dostrzec. polecam poświecić przynajmniej 200+h przed wyrobieniem sobie opinii.

    • To chyba dla Ciebie musiała by być jakaś erotyczna wersja Overwatcha, sądząc, że spodobała Ci się tylko Smuga i D.Va, czyli dwie młode panienki jakie obok wdowy najbardziej rażą seksapilem, to zapewne w twoim odniesieniu cała taka gra powinna być i wtedy pewnie by Ci się spodobała (w sumie mnie też hyhhyhy). Ale musisz mieć na uwadze, że niestety ale w Overwatcha gra się obiema rękami, rozumiem, że pewnie Ci się to nie podoba, no ale tak już jest, nawet jak zrobisz sobie przerwę podczas gry, to wywala po chwili za bezczynność więc nie ma szans by ulżyć podnieceniu. Więc w sumie jestem w stanie zrozumieć dlaczego za tą grą nie przepadasz..

     • Spodobały mi się jako postać.
      Akurat smuga według mnie jest brzydka.
      Ja nie wiem co ty wyprawiasz podczas grania w overwatcha ale mnie to w to nie mieszaj.

      Zresztą częściowo masz rację bo najlepiej mi się gra dziewczynami.

 • Widzę że administracja strony to kurwy i podludzie bez rozumu, użyścierwo o nicku „sama prawda” mnie obraża, ale moderakurwa usunęła mój komentarz, a nie jego.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ