Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Overwatch na telefony? To może się wydarzyć!
News

Overwatch na telefony? To może się wydarzyć!

Kiedyś nie do pomyślenia, dzisiaj kto wie…


Overwatch na telefon. Co byście powiedzieli o tym dwa lata temu? Trudne, wręcz niewykonalne. Potem jednak kolejne gry pokazywały nam, że jednak można to zrobić i w niektórych przypadkach finalna wersja wychodziła lepiej, niż oryginalna. Mamy PUBG, mamy Fortnite, Paladins Strike. Co z Overwatch?

Technologia idzie do przodu i kiedyś przyjdzie moment, kiedy będziemy gotowi

Matthew Hawley wypowiedział się już drugi raz w sprawie ewentualnego wyjścia Overwatch na urządzenia mobilne. Według niego, technologia idzie do przodu, rynek ciągle się zmienia i zdecydowanie przyjdzie w końcu czas, kiedy i Overwatch pojawi się na innych platformach – Android/iOS oraz Switch.

Jednak nie jest to wszystko takie proste. Główny zespół ma teraz całą masę zabawy z OW i rozwojem wersji pecetowej.

Oczywiście, jest ogromna ilość osób posiadających Nintendo Switch i urządzenia mobilne, jednak na ten moment główny zespół jest skoncentrowany na obecnej wersji.

Zgrajmy te słowa z tymi, które wypowiedział jakiś czas temu Jeff Kaplan odnośnie „cross-platform”. Wychodzi nam całkiem ładnie zapowiadająca się przyszłość. W przypadku Overwatch trzeba brać poprawkę na autorski silnik, który został zbudowany przez Blizzarda specjalnie pod OW.

Tutaj wszystko trzeba testować miliony razy, sprawdzać jak i co działa. Na pewno mobilne OW kiedyś się pokaże, ale na to będziemy musieli poczekać.

Gralibyście w mobilne Overwatch?