Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch powinien mieć tablicę wyników? Temat wraca, jak bumerang
News

Overwatch powinien mieć tablicę wyników? Temat wraca, jak bumerang

Wśród społeczności ponownie doszło do podziału, tym razem za sprawą propozycji tablicy wyników.


Blizzard wielokrotnie powtarzał, że tablica wyników nie zostanie wprowadzona do Overwatch. Ale dokładnie tak samo twórcy mówili o blokadzie ról, czy wiecznej niewidzialności Sombry.

Dlatego co kilka miesięcy pojawia się ta sama kwestia – tablica wyników.

Tablica wyników w Overwatch

Według graczy, na pewnym poziomie gry powinna zostać dodana tablica wyników znana z innych gier multiplayer. Z jasnymi informacjami odnośnie likwidacji, zadanych obrażeń, zgonów etc.

Propozycja jest całkiem świeża już z Sigmą na pokładzie. Całość jest naprawdę przejrzysta i łatwa do rozczytania. Pytanie tylko, czy nadszedł i czy w ogóle kiedyś nadejdzie moment, w którym tablica wyników będzie czymś potrzebnym.

Proszą o nią głównie osoby z wyższych rang, które sugerują dodanie tablicy przy wyższych rangach. Głównym argumentem przeciwko tablicy jest oczywiście wzrost toksyczności.

18 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Na razie wprowadzili 2-2-2 więc przez jakiś czas będą zajęcie dostosowywaniem gry do tej funkcji (balans, kolejki, błędy), więc na razie nie ma szans by coś takiego wprowadzili. Bądź co bądź mogło by to trochę zmienić sposób w jaki byśmy grali, w sensie by to na tabelce ładniej wyglądało.
  PS: Na boop.pl wyłączyli komentarze, ciekawe dlaczego. Może na boop będzie dało się zobaczyć komentarze z overwatch.pl?

  • Boop.pl dla większości nie istnieje, chyba że tutaj nie ma postów od paru dni to wchodzi się tam zobaczyć czy są jakieś newsy.

   • Sekcja Overwatch na Boop.pl notuje około 3 milionów odsłon/msc, teraz to się zwiększyło. Owpl takie wyniki ostatnio miało ~ 2 lata temu.
    Serwis dociera do nowych osób i to nam chodziło. Jednak z szacunku do owpl nadal będzie ten serwis istniał.
    Adam słusznie zauważył i podjął dobry trop :)

 • Ja tam bym to chciał, może ludzie zobaczyliby kto im dupcię carruje :) ogólnie lubię mieć podgląd na tabelę jak chyba w KAŻDEJ GRZE FPS. Ps ta tabela powinna mieć coś na zasadzie punktów za leczenie, zablokowane, dps itp i według tego określałoby kto jest gdzie w tabeli :)

  • skończyłaby się era debilnego argumentowania że ktoś kto ma złoty medal jest bogiem gierki ale myślę że to by było aż zbyt piękne

  • Tylko, że powinno być też standardowe KDA czyli Kill / Assists / Deaths, a nie jakieś „eLimInAtIonS” żeby typy, które nic nie robią a jedynie feedują ulty przeciwnikom zrozumiały, że to wcale nie oni tę grę carrują, jak im się mylnie wydaje.

   • No tu muszę się zgodzić bo często taka dva, moria(przykład jest ich więcej, czasem nawet niezależnie od postaci tylko od gracza) dostaje dużo fragow ale ona ich tak na prawdę tylko smyra

 • Moim zdaniem to ma ogromny sens, może wreszcie tym wszystkim wdowom z golda zrobiło się wstyd jak słabe wyniki mają i przestali by throwować gry xD

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ