Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Polska nie ma szans na wyjście z grupy! Jutro mecz o honor z Austrią!
News

Polska nie ma szans na wyjście z grupy! Jutro mecz o honor z Austrią!

Patrzyłem z nadzieją na mecz Holandii z Austrią. Niestety nie pykło.


Mecz Holandii z Austrią był dla nas bardzo ważny. W przypadku, gdyby Austria wygrała 4 do jajka, mielibyśmy dogrywkę z Holandią o drugie miejsce w grupie. Niestety, pierwszą mapę wygrali Holendrzy co oznacza, że szanse dla nas na wyjście z grupy są równe zeru.

Obecnie Polska w najlepszym wypadku może mieć 4 wygrane z Austrią, Holandia ma już ich na swoim koncie przynajmniej 5.

Sporo jadu i jeszcze więcej pracy

W społeczności dawno nie widziałem tyle jadu, ile podczas tych mistrzostw. Wiadomo, że najmłodsi i ci, którzy nie śledzą sceny będą pisać, że wybrano jakichś dzieciaków etc. Takie głupie hejty zawsze będą, więc nie ma co się tym przejmować. Bardziej mnie martwią spiny wewnątrz tej całej maszyny. Patrząc tam, gdzie niewiele ludzi się mnie spodziewa widzę, ile w tym wszystkim jest żalu do innych. Słabo się to wszystko śledzi, gdy z drugiej strony wszyscy ciągle gadają o budowaniu społeczności o wielkich nadziejach, jakie rozbudza słowo esport.

Chłopaki włożyli tyle pracy, ile uważali za słuszne. Każdy zostawił cząstkę siebie w tym wszystkim i na pewno długo te mistrzostwa pozostaną na długo w pamięci. Na pewno nie powinniśmy czuć wstydu. Pierwszy mecz nie wypadł najlepiej i powodów tego należy szukać w szczegółach, które przeważyły szalę zwycięstwa. Dzisiejsze starcie pokazało, że nasza drużyna mogła o wiele lepiej wypaść z Holandią.

Dzięki Polska i głowy do góry!

38 komentarzy

Dodaj komentarz

 • WZYWAM WAS!
  PONOWNIE ZAŚPIEWAJMY!
  NIC SIĘ NIE STAŁO! POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!
  NIC SIĘ NIE STAŁO!

 • Polska scena esportowa jest po prostu kichą. Tylko w CS:GO coś osiągają ewentualnie Liga Legend. W Overwatchu jest to po prostu poziom dna i nic nie osiągną. Tyle ode mnie

 • Ja chciałbym zauważyć, że i tak to dobra promocja dla esportu. Worldsy pokazały, że jak jest o czym to umiecie się wziąć i napisać nawet minutę po zakończeniu meczu. Gdyby było więcej takich rozgrywek i takich emocji z polskimi drużynami, to udałoby się rozruszać ten esport… Czy ktoś pamięta, żeby overwatch.pl cały dzień było tylko o esporcie?

  • Problem w tym, że nie ma polskich drużyn.

   (A jak są to podwórkowe, daleko od profesjonalnego poziomu, które nie grają w żadnych liczących się zawodach/turniejach. Póki co nikt na poważnie w Overwatcha w Polsce nie gra.)

 • No niestety Polacy tylko w CS:GO coś osiągają. Bo w LoLu jest co prawda bardzo dobra drużyna h2k, ale nie składa się tylko z Polaków. W overwatchu sami widzicie, jak na euro 2012.

 • Do wszystkich co mówią że grali to niech pochwali się sam jak gra bo założę się że nie ma nawet diamentu, i rzucam wyzwanie żeby sam zajął miejsce w drużynie i będzie jednym z lepszych w naszej reprezentacji wtedy niech napisze pod tym komentarzem to mu pogratuluje i powiem że ma racje.

  • Wiesz, podczas meczu piłki nożnej na trybunach nie siedzą sami Lewandowscy. Nawet laicy się znajdą, którzy chcą po prostu zastrzyku wrażeń. Nie możesz oczekiwać, że publika będzie składać się z osób na tym samym poziomie, co gracze na scenie. Publika rząda rozrywki. Jeśli idą na kabaret chcą śmiechu. Jeśli go nie dostają, są niezadowoleni. Idąc na imprezy e-sportowe oczekują wygranej dla swej ulubionej drużyny. Kto z nas lubi patrzeć, jak osoby którym kibicujemy przegrywają? Ludzie są po prostu niezadowoleni, bo nie tego oczekiwali. Tak było od starożytnej Grecji. Owszem, komentarze typu „Co za idioci. Jak można to tak spartolić!!” są może nie na miejscu, ale prawo do niezadowolenia ma nawet bronz.

 • 0 zaskoczenia niestety i nie ma co ich redakcja bronić przed hejtem bo widząc same porazki nie wiele mozna milego powiedziec

 • I apropo że wszyscy pisza ze tylko lol i cs w polsce jest na poziomie to jeszcze w hearhstonie mamy prosow np.nilatarion

 • Jak jest się głupim YTberem i twierdzi się, że w Norwegia ma pro team bo pro plajary no to sorry XD
  Przegrali wszystko jak leciało, po meczu cieszyli mordy xD Hajsik wpadł za przegraną? Wpadł, pewnie i obstawione było na enemy, 7% postawionej sumy to mało ale jednak Przy 2000 zakładu to zawsze 140zł dodatkowej gotówki nie licząc Blizzardowskiego wynagrodzenia xD Nie twierdzę, że przegrali specjalnie, ale mieć taki zaciesz na ryju? XD

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ