Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Poprawki najlepszych zagrywek meczu, kupowanie skrzynek
News

Poprawki najlepszych zagrywek meczu, kupowanie skrzynek

System najlepszej zagrywki meczu nadal jest niedopracowany, kiedyś mercy icon Łaska jedynie lecząc swojego sojusznika otrzymywała najlepsze zagranie. Obecnie system ten czasami nadal nie wyświetla najlepszych zagrywek, a jedynie losową serię zabójstw.
Gracze są niezwykle sfrustrowani tym, że torbjorn icon Torbjörn pomimo tego iż stoi w miejscu, na koniec meczu ukazywany jest jako najlepsza zagrywka meczu, powstała nawet petycja z tym związana.
Jeff Kaplan zapowiedział zmiany.

Zmiany w systemie najlepszych zagrywek meczu

[blizzardquote]Nadal jest nasza intencją to, aby w przyszłości udoskonalić system najlepszej zagrywki meczu. Mamy kilka pomysłów na zmiany i dodanie więcej różnorodności.[/blizzardquote]

Skrzynki będą dostępne do kupienia jedynie za normalną walutę

Pojawiły się informacje dotyczące skrzynek i możliwości ich zdobycia. Obecnie gracze mogą je zdobyć za osiągnięcie wyższego poziomu, spodziewano się że waluta, którą utrzymujemy w grze (kredyty) będzie posiadała możliwość wymiany na skrzynki, jednak te prawdopodobnie będzie dało zdobyć się jedynie za prawdziwe pieniądze.

[blizzardquote]W tej chwili uważamy, że skrzynie będzie można kupić za prawdziwe pieniądze po premierze gry. Szczegóły nie są jeszcze ustalone (w tym cena), ale udostępnimy te informacje tak szybko jak będzie to możliwe. Zdecydowanie liczymy na opinie graczy w tej kwestii.

(Dla jasności: Opcja ta nie zastąpi obecnej mechaniki „zdobywasz poziom > otrzymujesz skrzynkę”. Będzie to dodatkowy sposób zdobycia skrzynek.)[/blizzardquote]

Figurka dziecka Winstona

W sklepie Gamestop pojawił się bonus podczas zakupu pre-ordera Overwatch. W pakiecie otrzymujemy figurkę dziecka Winstona, jednak oferta jest jedynie skierowana do osób z Ameryki, a jeżeli sami jesteście zainteresowani kupnem gry, to zachęcamy was do dowiedzenia naszej podstrony Overwatch Kup, gdzie znajdziecie najlepszą ofertę w Polsce.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ