Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » „Powinniście przestać myśleć o mecie, bo Blizzarda nie obchodzi wasza opinia” – PRO o Overwatch
News

„Powinniście przestać myśleć o mecie, bo Blizzarda nie obchodzi wasza opinia” – PRO o Overwatch

Lane ‘Surefour’ Roberts to gracz jednej z profesjonalnych drużyn Overwatch League. Stąd jego zdanie jest naprawdę ważne.


Według gracza należącego do drużyny LA Gladiators, gracze mają bardzo mało do powiedzenia w kwestii zmian i balansu Overwatch. Stąd powinni się pogodzić z tym, że ich zdanie nie jest brane pod uwagę.

Surefour bardzo dosadnie wyraził swoje zdanie odnośnie balansu i głosów społezności

Przestańcie o tym myśleć, to nic nie da

Ostatnio w społeczności Overwatch wiele mówi się o mecie, blokadzie ról, przyszłości samej gry i jej rozwoju. Swoje niezadowolenie wyrażali tak samo zwykli gracze, jak i streamerzy.

Na to wszystko odpowiedział właśnie Surefour, sami posłuchajcie co ma do powiedzenia wszystkim narzekającym:

Czy Blizzard kompletnie olewa zdanie graczy? I tak i nie. Przez wiele miesięcy studio kontaktowało się z profesjonalnymi graczami i twórcami treści w celu ustalania kierunku rozwoju i zmian. Natomiast później chyba coś się popsuło.

Dużym zaskoczeniem dla wielu graczy było wprowadzenie blokady ról, bo nikt nie mówił tego drużynom praktycznie do oficjalnego ogłoszenia. Stąd zawodnicy byli zawieszeni w niepewności, a to na pewno nie powinno mieć miejsca.

Tagi

11 komentarzy

Dodaj komentarz

  • gracze to ogólnie śmieszna grupa, nie pasuje im coś w grze a i tak grają, flejmią pod nosem, kupują skrzyneczki i farmią eventy gdy tylko się zaczną, mało ludzi potrafi odejść od gry którą kupili i władowali czas, emocje itd. ale są jeszcze tacy na świecie i dobrze

   • Mi nie pasowało w czasie pro bagiety, to przestałem zupełnie grać, śledziłem tylko forum, jest w końcu supportem, gra mi się przyjemniej na 2/2/2 to wróciłem :) proste, żeby grać musi być przyjemność z gry

    • no i to jest zdrowe podejście, mi overwatch ostatnio przestał sprawiać fun to wróciłem sobie bardziej do PUBGa i gier singlowych, miła odmiana, po prostu smutne jest to że większość ludzi którym kierunek gry nie pasuje są głośne na forach ale w grę grają jakby ktoś ich tu trzymał na siłę, ja rozumiem lubić grę i troszczyć się o to w jakim kierunku idzie pod pewnymi względami ale raczej można to robić, śledzić zmiany itd. nie grając w grę na siłę chociaż może to my jesteśmy dziwni że gramy gdy gra sprawia nam przyjemność XD

     • Sam jeśli w przyszłym tygodniu nie będzie czegoś mega to pogram w hallowen (bo pve) i czekam na blizzcon a jak on nie uratuje gry (w co bardzo wątpię) to grę odstawiam na półkę.

 • Lepiej brzmi. Przestańcie myśleć o tej grze a wasze życie będzie lepsze. Choć na chwilę. Odwyk na razie miesiąc. Może meta tarcz trochę się zmieni jak wrócę:)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ