Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Premiera nowego bohatera już niedługo? Czy to Sombra?
News

Premiera nowego bohatera już niedługo? Czy to Sombra?

Nowy bohater prawdopodobnie niedługo zostanie ujawniony, pojawiły się informacje które mogą przybliżyć nas do jego premiery.

O nowym bohaterze wiemy już całkiem dużo, będzie posługiwać się karabinem biotycznym, a wiele osób twierdzi iż jest to Sombra, rzekomo jest ona matką Fary. Na chwilę obecną wiele zdaje się za tym przemawiać, a wygląda na to, że nowy bohater może ukazać się już w najbliższych tygodniach, a może dniach.

Na stronie wydarzenia Comic-Con 2016 pojawił się zwiastun panelu dyskusyjnego z deweloperami gry Overwatch, w którym wypowiedzą się oni na temat tego jak tworzony był bohater. Panel ten rozpocznie się już 21 lipca, więc możliwe, że do tego czasu ujrzymy nowego bohatera.

Deweloperzy Blizzarda James Waugh (dyrektor odpowiedzialny za fabułę i za rozwój gry), Michael Chu (starszy projektant Overwatch) oraz Arnold Tsang (asystent dyrektora graficznego), zaprezentują kilka elementów od kuchni, które pokażą tworzenie grafiki, projektu i historii Overwatch dla nowego bohatera. Panel Q&A będzie prowadzony przez Kim Phan (starszego mentadżera esportowego).

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ