Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Prawdopodobny wyciek nowego bohatera! Sombra?
News Ważna informacja

Prawdopodobny wyciek nowego bohatera! Sombra?

Nowy bohater Overwatch

Blizzard szykuje coś dużego, nadal nie do końca pewne jest co, jednak społeczność wychwyciła na tyle dużo, że są poważne podstawy do świętowania nadejścia nowego bohatera.


Overwatch jest niewątpliwym sukcesem Blizzarda. Tytuł zdobył wielu fanów, również tych bardzo spostrzegawczych i lubiących odgadywać przyszłość gry. W wielu miejscach zaczęły się pojawiać wskazówki, bądź małe przecieki, które ostatecznie łączą się w sensowną teorię o wyjściu nowego bohatera.

Zacznijmy od tego, że Blizzard jakiś czas temu sam stwierdził, że testuje obecnie dwóch bohaterów. Miał to być Support i Tank, ewentualnie dwóch Supportów.

W opublikowanych niedawno materiałach, akcja dzieje się na Dorado, co już jest pierwszą wskazówką. Już w zeszłym roku społeczność odkryła, że na jednym ze stolików na mapie Dorado znajdują się dokumenty, akta Żołnierza 76, Jacka Morrisona i tajemniczej postaci „Sombra”. Wiedząc, że Jack Morrison to Żołnierz 76, pozostaje Sombra, która pasuje do walki z Soldierem (zwiastun).

overwatch sombra1

Warto dodać, że Blizzard czasem zapowiada nowe postacie poprzez elementy na mapach. Tak jak to było w przypadku D.Va na Hanamurze.

overwatchsombra2

Tajemniczy bohater pojawiał się na kilku mapach już wcześniej. Między innymi w gazecie, czy na ścianach budynków. Czasem wraz z nim pojawiała się nazwa „Sombra”.

sombra3 sombra5 sombra4

W Tymczasem, w pierwszym filmie GameSpotu o Overwatch, pojawia się maska snajpera z podobnym symbolem do maski Sombry.

sombra7 sombra6

W późniejszym czasie GameSpot najprawdopodobniej trochę zawalił i w wyborze bohatera ewidentnie widać sekcję Supporta.

sombra8

Dzisiaj natomiast, Blizzard opublikował zwiastun z Żołnierzem, który ma miejsce na Dorado, gdzie z kolei widać postać podobną do Sombry.

sombra9 sombra10

Wszystko to składa się na logiczną całość. Spekuluje się, że nowy bohater będzie nazywał się Sombra i będzie supportem.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ