Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Esport » Przebieg tryoutów na Mistrzostwa Świata 2017!
Esport

Przebieg tryoutów na Mistrzostwa Świata 2017!

Za nami testy do reprezentacji Polski!


Ogólne informacje

Lista graczy została ogłoszona przez Warchawka w zeszłą niedzielę. Znajdowało się na niej osiemnastu graczy, jednak jeden z nich, a właściwie no1special postanowił zrezygnować. Za jego miejsce wszedł frqdea. Ponownie dało nam to liczbę osiemnastu graczy, którzy walczyli o miejsce w reprezentacji Polski.

Dzień 1

Dnia pierwszego, odbywały się rozgrywki pomiędzy prawie  wszystkimi osobami z listy powyżej. Highstyled oraz Blinku nadawali wszystko na żywo na ich kanałach. Była to świetna okazja dla widzów, aby zobaczyli jak grają najlepsi gracze w Polsce. Podczas tych gier komitet zwracał uwagę na wiele czynników, po to aby wybrać jak najlepszy skład, który będzie reprezentował nasz kraj. Zwracali oni uwagę na komunikację, zgranie w drużynie, umiejętności oraz zachowanie.

Dzień 2

Dnia drugiego grono osób wybranych do tryoutów zostało nieco uszczuplone. Wszystko dlatego, aby jak najszybciej wybrać właściwy skład. Oprócz tego, gracz frqdea nie mógł grać w tym dniu, dlatego zagrał za niego Bronks. Tego dnia mecze obydwu drużyn także były nadawane przez Highstyleda oraz Blinka.

Podsumowanie

Na zakończenia można powiedzieć, że tryouty były świetną okazją, zarówno dla graczy jak i widzów. Gracze mieli okazję zmierzyć się na wysokim poziomie między sobą, poćwiczyć komunikację oraz poznać inne dobrze grające osoby z Polski. Widownia za to mogła nauczyć się wielu rzeczy z samego oglądania. Mieli okazję poznać kompozycję jakimi grają najlepsi gracze, to jak się ze sobą komunikują oraz jak się pozycjonują.

Oprócz tego, jeżeli ktoś nie mógł oglądać transmisji na żywo może je obejrzeć tutaj:

Dzień 1

https://www.twitch.tv/videos/143952685 – Drużyna 1

https://www.youtube.com/watch?v=xvkAqKJCppk – Drużyna 2

Dzień 2
https://www.twitch.tv/videos/144333500 – Drużyna 1

https://www.youtube.com/watch?v=6ruJTm3f4b4 – Drużyna 2

Bonus

Jako bonus chciałbym także pokazać jedno z moich nagrań, które przedstawia POV Matwoja grającego Smugą.

Kibicujecie naszym?

3 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ