Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Pula bohaterów pojawiła się na serwerze testowym Overwatch. Jak to wygląda i kto został zbanowany?
News

Pula bohaterów pojawiła się na serwerze testowym Overwatch. Jak to wygląda i kto został zbanowany?

Wczoraj dość niespodziewanie zaktualizowano serwer testowy.


Blizzard jakiś czas temu zapowiadał wejście do gry puli bohaterów, czyli po prostu banowania wybranych postaci co jakiś czas. Wczoraj na PST znalazła się aktualizacja, która między innymi zablokowała kilka postaci.

Już teraz wiemy, że faktycznie może to być zmieniane częściej, niż raz w tygodniu. Od momentu wyjścia PST bany miało już kilka różnych postaci.

Jak to wygląda?

Od teraz w menu wybierania naszej roli pojawiła się nowa, mała ikonka. Wybierając ją z prawego, górnego rogu możemy podejrzeć listę zbanowanych postaci.

W pierwszej kolejności zostali wykluczeni: D.Va, Fara, Żołnierz i Lucio.

Jak widzicie, mamy tutaj ten sam układ, co przy Overwatch League. Blizzard zaznacza jednak, że może to ulec zmianie. Póki co to jeden tank, dwie postacie DPS oraz jedna postać wsparcia.

Podobne zmiany mogą czekać czas, co jaki bohaterowie są dostępni w rotacji. Jak wspominaliśmy, od wprowadzenia PST postacie zdążyły się już zmienić. Pozostawiono jednak ten sam układ.

Kolejne bany otrzymał Burzyciel, Genji wraz z McCree jako DPS i Baptiste. Czy takich banów należy się spodziewać w sezonie 21? Zdecydowanie tak. Tak to finalnie ma wyglądać. Nie wiadomo jednak, jakie postacie zostaną wykluczone.

W meczu nie możemy wybrać postaci, które są zablokowane. Finalnie nie zostało to nazwane „Hero Pool”, a „Hero Rotation”, czyli po prostu rotacja.

Tagi

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ