Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Rocznica Overwatch 2019 – Wszystko, co musisz wiedzieć!
News

Rocznica Overwatch 2019 – Wszystko, co musisz wiedzieć!

Następnym eventem w Overwatch będzie rocznica, czyli świętowanie kolejnego roku produkcji Blizzarda na rynku.


Rocznica w poprzednich latach zaczynała się bardzo podobnie. W 2018 i w 2017 roku świętowanie trwało od 22 i 23 maja do 11 i 12 czerwca. W tym roku zapewne będzie podobnie. Przypomnijmy, że gra swoją premierę miała 24 maja 2016.

Zwiastun i skórki

Jeżeli Blizzard utrzyma swoją „tradycję”, to lada dzień powinien pojawić się zwiastun wydarzenia sezonowego. Od tego dnia codziennie będą ujawniane przedmioty kosmetyczne, jakie będzie można zdobyć. Rocznica do tej pory oferowała 11 skórek, głównie legendarnych.

Skórki podczas tego eventu nie są powiązane z określoną tematyką. To zbiór pomysłów, które nie pasowały do żadnego innego wydarzenia.

Nie ma jednak żadnych informacji o tym, kto miałby otrzymać skiny. Wiemy jedynie o nadchodzącej skórce do D.Vy, która ponoć wstrząśnie internetem. Tylko czy pojawi się podczas Rocznicy? To pozostaje zagadką.

Powtórka trybów gry

Jeżeli nie graliście w poprzednie eventy, to naprawdę warto zalogować się podczas rocznicy. W zeszłym roku codziennie zmieniała się rotacja trybów, pochodzących z wydarzeń sezonowych. W tym roku zapewne będzie podobnie. Śnieżkowa Ofensywa Mei, Futbolucio, to wszystko powinno ponownie się pojawić.

Co więcej, możliwe jest pojawienie się nowej mapy typu Arena – małej lokacji przeznaczonej do trybu Deathmatch.

Co jeszcze?

Bardzo prawdopodobne, że w mediach społecznościowych pojawi się nowy film. Taka mała rocznicowa animacja.

Pozostaje nam czekać na jutrzejszy dzień z nadzieją, że pod wieczór pojawi się zwiastun!

17 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ