Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Rosie nową postacią w Overwatch? Tajemnicza zapowiedź
News

Rosie nową postacią w Overwatch? Tajemnicza zapowiedź

Rosie – ta nazwa w ostatnich kilkunastu godzinach rozgrzała społeczność. Dlaczego?


Chyba wszyscy czekamy na jakieś informacje odnośnie następnej postaci w Overwatch. Stąd społeczność chwyta się dosłownie wszystkiego, nawet najmniejszych poszlak i oznak tego, że faktycznie Blizzard może nam coś przemycać.

Tym razem za pośrednictwem jednego z popularnych, zagranicznych Youtuberów.

A real BLAST from the past!

Na kanale Blame The Controller pojawił się tajemniczy wpis. Może to być zarówno jakaś nowość w Overwatch, jak i zapowiedź fanowskiego projektu, jakich na kanale tego twórcy widzieliśmy już kilka.

Razem z tym wpisem udostępniona została także grafika:

Na ten moment trudno powiedzieć, o co tutaj chodzi. Jest duża możliwość, że jest to fanowska twórczość, natomiast jest szansa, że faktycznie znaczy to coś więcej.

Nazwa Rosie obecnie w Overwatch nie kojarzy się z niczym szczególnym. Może jedynie z Rosie the Riveter, która często była inspiracją do fanowskich skórek.

Koncept postaci

Najbliżej jest chyba Rose, czyli koncept postaci sprzed kilku lat. Choć wygląda fajnie, to nie ma większych przesłanek, że chodzi o nią.

Do BlizzConu już niedaleko, więc co jakiś czas będą się pokazywać tego typu informacje. Radzimy podchodzić do nich jednak z dystansem.

25 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ