Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Jakie są najlepsze umiejętności w całym Overwatch?
News

Jakie są najlepsze umiejętności w całym Overwatch?

Zestawienie trzech, najlepszych umiejętności w Overwatch.


Umiejętności w Overwatch jest cała masa. Wybranie najlepszych jest dość trudnym zadaniem, dlatego poniżej dajemy tylko podpowiedzi. Chętnie zobaczę, jakie według Was są najlepsze umiejętności w całej grze.

Dajcie swoje propozycje w komentach!

Strzałka Usypiająca Any

Jest to jedna z najbardziej przydatnych umiejętności. Ktoś się nie zgodzi? Jesteśmy w stanie zatrzymać tym każdego i pokrzyżować plany takiemu Genjiemu, który właśnie odpalił swojego ulta. Genialny skill, który jednak wymaga trochę wprawy.

Kula Rozdarcia Zenyatty

Zenek ostatnio przeżywa swoją drugą młodość. Coraz więcej osób nim gra i to wspaniała wiadomość. Dzięki temu w Overwatch pojawia się częściej kula rozdarcia, która daje 30% więcej obrażeń na pojedynczym celu.

W mecie, gdzie bardzo często pojawia się Smuga, Genji i inni flankujący bohaterowie, Zenek nadaje się idealnie. Brak cooldownów sprawia, że rozdarciem można praktycznie spamować.

Matryca Obronna D.Vy

Bezsprzecznie Matryca Obronna należy do najlepszych skilli. Powstrzymuje każdy rodzaj pocisków, skutecznie kontrując wiele umiejętności specjalnych. Żołnierz Was widzi? Może wybiło południe? Chowajcie się za D.Vą!

No to co, jakie według Was są najlepsze skille?