Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Serwery Overwatch mają problemy od 4 dni. Gracze mają tego serdecznie dość
News

Serwery Overwatch mają problemy od 4 dni. Gracze mają tego serdecznie dość

Strona Overwatch, serwery gry oraz usługi związane z Blizzardem mają problem od kilku dni.


Blizzard ma problem. Trudno stwierdzić z czym dokładnie, ale wielu graczy skarży się na niedostępność usług powiązanych z Zamiecią.

Nie działa oficjalna strona Overwatch, występują problemy z wyszukaniem meczu, często z logowaniem.

Od kilku dni to samo

Blizzard co chwile publikuje informacje o problemach i o ich rozwiązywaniu. W przeszłości tego typu anomalie oznaczały ataki DDOS. Póki co jednak developer nie informuje o przyczynach.

Pytanie, ile to wszystko potrwa. Na reddicie oraz wszelkich forach można przeczytać wiele negatywnych opinii odnośnie działania Overwatch w ostatnich dniach. Problem jest o tyle irytujący, że mimo próśb graczy, dalej nie istnieje system wykrywania problemów po stronie Blizzarda – w efekcie wiele osób traci swoje punkty rankingowe.

Nadal bez systemu wykrywania problemów

Wyrzucenie z serwerów przez problemy techniczne Blizzarda da się w łatwy sposób odróżnić od problemów po stronie gracza, stąd chyba tak duża irytacja osób, które ciągle tracą swoje punkty. Z jakiegoś powodu developerzy nie chcą zając się tą sprawą, a zdecydowanie przydałby się system, który przynajmniej ostrzeże ludzi o niestabilności serwerów, by ci nie rozpoczynali kolejnego rankeda.

11 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ