Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Sigma kolejną postacią, która śpiewa karaoke!
News

Sigma kolejną postacią, która śpiewa karaoke!

Sigma dołącza do grona postaci, które śpiewają.


Blizzard ma całkiem dobre poczucie humoru. Stąd w Overwatch niektóre postacie śpiewają. Do ich grona dołącza teraz najnowszy bohater – Sigma.

Śpiewający Sigma

Kto oprócz Sigmy śpiewa? Są to:

 • Reinhardt
 • Burzyciel
 • McCree
 • Torbjörn
 • Genji
 • Zenyatta
 • Smuga
 • Żniwiarz

Postaci na pewno będzie więcej. Jest to jednak niezbyt ważna kwestia, jeżeli chodzi o wydawanie nowości. Stąd prawdopodobnie w losowych aktualizacjach pula śpiewaków będzie nam się powiększać.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jako, że artykuł nie jest w żaden sposób ciekawy i nie ma co tu komentować to pozwolę sobie zadać pytanie do kochanej redakcji: czy innowacyjną stronę boop pl można już uznać za martwą bo chyba wszyscy jednoznacznie się zgodzą z jej klęską i tym, że ovek pl cieszy się większą popularnością. No chyba, że ktoś chce mnie oświecić i powiedzieć „nie drogi Stefciu boop pl jest fajne” no ale wszyscy tutaj chyba mamy chociaż jakiś zalążek mózgu i widzimy jaka jest prawda. Boop pl to kompletna porażka jeżeli chodzi o overka bo reszty pod uwagę nie biorę ale zgaduje, że też lepiej nie jest.

  • Odpowiem z tego konta, bo nam łatwiej.
   Overwatch.pl nie mogło funkcjonować w dotychczasowej formie. Nie było w żaden sposób opłacalne. Dzięki temu, że jest cześcią Boop, może sobie istnieć w taki sposób, jak do tej pory.
   Overwatch na boop na 4x więcej czytelników, niż tutaj. Zmienił się zwyczajnie target. Boop nie ma stawiać na ilość komentarzy, nie to ma być siłą tej strony.
   Boop nie został zareklamowany na naszych największych stronach, w tym na Fortnite Polska. Po skończeniu wszystkich działań i tym, jak przerzucimy tam wszystkie społeczności, strona wyskoczy do góry.

   Jaki mamy status?
   Dzięki rzuceniu tam Overwatch, Apex i League of Legends możemy sobie w spokoju testować wydajność. Codziennie coś zmieniamy i taki był cel. Strony o Overwatch, Apex, Lolu, czy pozostałe tematyczne są niczym w porównaniu z FTP.

   Wielkość strony możesz ocenić nawet po głupim Disqusie – nie ma reklam – strona jest mała, masz nawalone reklam – strona jest duża.

   • No ale niech mi ktoś powie czemu tych 4x więcej czytelników w ogóle nie widać. Komentarzy jest praktycznie zawsze mniej i dostają one mniej upvotów reakcji to już w ogóle a największe grupy na boopie mają 14 osób. I czemu nie można przebudować Ovka pl tak żeby redakcja była heppi zamiast tworzenia strony, która mi się kompletnie nie widzi. Może ja jestem za stary na takie nowości ale dla mnie boop to jakaś katorga a nie strona.

    • Nie widać, bo to zupełnie inny target. Dodatkowo czasem komentarze są włączone, czasem wyłączone. Ostatnio 2 dni nie było jak skomentować. Teraz testujemy inne rozwiązanie, w zanadrzu mamy jeszcze kolejne. Wszystko dlatego, że szykujemy się na znacznie większy ruch. FTP to 5k komentarzy dziennie. Obecne systemy Boop nie byłyby w stanie tego obsłużyć i po to dajemy sobie dodatkowy czas i testy za pomocą Overwatch, by móc to spiąć na jednej stronie.

     Funkcje pokazały nam, że muszą zostać dopracowane i to się obecnie dzieje.

     Czemu? Bo Overwatch może w Polsce zrobić na dzień dzisiejszy 3-5 mln odsłon na miesiąc. To nie nasz poziom. Nie zadowala nas to i jeżeli Overwatch nie byłby w Boop, po prostu zostałby uśmiercony. Albo robić coś na 100%, albo nie robić tego w ogóle.

     • Czyli w skrócie mam rozumieć że boop pl jest stroną niedokończoną. A overek bez boopu zdechłby w samotności. Hmm to ja grzecznie poczekam aż pojawi się tam to 5 tyś komentarzy dziennie i wtedy pogratuluję ukochanej redakcji. O ile oczywiście dożyję tego cudownego dnia.

     • Pewnie, że jest niedokończona. Wiem, że sobie żartujesz, ale wiemy dokładnie gdzie zmierzamy i w jaki sposób. Póki co wykonujemy 100% planu, mimo wielu komplikacji.
      Cieszy nas obecna sytuacja, gdzie owpl ma swoje community, które najwyraźniej przetrwa, a OW będzie się zwracało zewnętrznie :)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ